Vybrali ste najlepšiu fotku prešovskej MHD roku 2020

Druhý ročník ankety v prešovskej sekcii si už našiel svojho víťaza.

Rok 2020 bol z hľadiska kvality fotografií nahratých do prešovskej sekcie, aj napriek dodnes trvajúcej pandémii, na úrovni. Spomedzi všetkých fotiek bol webmastermi sekcie vytvorený výber 30-tich, z ktorých hlasovaním tímu iMHD.sk vzišlo finálnych 10, za ktoré ste mohli od 18. do 31. januára 2020 hlasovať aj vy. Počas tejto doby ste nám poslali 116 hlasov a nimi rozhodli o osude fotografií.

3. miesto

Autor fotografie: Erik709

Solaris Urbino 12 #378 na parkovisku pred OC Kaufland. Táto fotografia si v ankete vybojovala 11 percent hlasov.

2. miesto

Autor fotografie: Matúš Rozman

Karosa B 731 #313 vo Vyšnej Šebastovej. Fotografia sa na druhé miesto dostala prostredníctvom jej 17-tich percent hlasov.

1. miesto

Autor fotografie: Jur@j

Solaris Urbino 12 #378 na linke N2 prechádza cez Hlavnú ulicu. O prvé miesto sa so zvyšnými deviatimi fotkami nekompromisne nepodelila táto denno-„nočná“ fotka, ktorá vyhrala anketu s výsledkom 30 percent hlasov.

Fotografom Jur@jMatúš Rozman a Erik709 gratulujeme a prajeme veľa ďalších cvaknutí s perfektným výsledkom.

Máte krajšiu fotografiu?

O rok prichystáme takúto anketu znova a možno práve aj Vaša fotografia sa objaví v užšom výbere finalistov. Neváhajte Vaše krásne zábery pridať do diskusného fóra alebo poslať emailom na adresu imhd@imhd.sk alebo juraj@imhd.sk.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.