Obmedzenie nástupu a výstupu prednými dverami (od 13.3.2020)

Dopravný podnik sa takto snaží ochrániť svojich zamestnancov.

V súvislosti so zabránením šírenia koronavírusu a ohrozovania zdravia zamestnancov Dopravného podniku je od 13. marca zakázaný nástup a výstup cestujúcich cez predné dvere. Taktiež je zakázané zdržiavať sa vo vyhradenom priestore pri kabíne vodiča a predných dverách. Tento priestor bude riadne vyznačený a je potrebné v záujme prevencie pred nákazou dodržiavať tento zákaz.

Vodiči MHD budú vo zvýšenej miere dbať na bezpečnosť prepravy a správny nástup a výstup cestujúcich. Cestujúcim so zrakovým postihnutím budú vodiči naďalej asistovať pri nástupe a výstupe do vozidiel, títo cestujujúci budú môcť naďalej využívať nástup a výstup prednými dverami.

Dovoľujeme si upozorniť, že tieto opatrenia sa zavádzajú na ochranu zdravia cestujúcej verejnosti a vodičov MHD. Naďalej vyzývame k zodpovednému prístupu, dodržiavaniu základných hygienických návykov a dodržiavaniu pokynov dopravcu.

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.