Vybrali ste najlepšiu fotku prešovskej MHD roku 2019

Prvý ročník ankety už pozná svojho víťaza.

Rok 2019 bol z hľadiska kvantity i kvality fotografií nahratých na prešovskú sekciu na veľmi vysokej úrovni. Spomedzi všetkých fotiek bol webmastermi sekcie vytvorený širší výber, z ktorých hlasovaním tímu iMHD.sk vzišlo finálnych 10, za ktoré ste mohli od 20. do 31. januára 2020 hlasovať aj vy. Počas tejto doby ste nám poslali 144 hlasov a nimi rozhodli o osude fotografií.

3. miesto

Autor fotografie: Matúš Rozman

Táto jesenná fotografia krásne vykresľuje Zápotockého ulicu so stromami s pomaly ale isto žltnúcimi listami. Pod nimi prechádza Karosa Citybus #353 na linke 12. Fotografia vás zaujala natoľko, že jej až 13 percent z vás udelilo svoj hlas.

2. miesto

Autor fotografie: Erik709

Škoda 31Tr SOR #725 stojí pod dominantou Prešova – to je asi najjednoduchší opis fotografie, ktorej pestrosť a originalita si zaslúžila 19 percent hlasov a tým sa umiestnila na striebornej priečke.

1. miesto – víťaz ankety Fotka roka 2019

Autor fotografie: Matúš Rozman

Pre niektorých škatuľa na kolesách, pre iných pán trolejbus – Škoda 14Tr #123 na víťaznej fotografii od Matúša Rozmana stojí v obratisku Solivar a odpojená od vedenia čaká na popoludňajšiu časť špičkovej služby. S 31 percentami vašich hlasov sa stala víťazom ankety Fotka roka 2019.

Máte krajšiu fotografiu?

O rok prichystáme takúto anketu znova a možno práve aj Vaša fotografia sa objaví v užšom výbere finalistov. Neváhajte Vaše krásne zábery pridať do diskusného fóra alebo poslať emailom na adresu imhd@imhd.sk.


4.2.2020
-Richard Bonde-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.