Na Šváboch boli spustené ďalšie automaty na cestovné lístky

Cestovný lístok si môžete zakúpiť na Lomnickej a Švábskej v oboch smeroch.

V rámci neustálej snahy o skvalitňovanie poskytovaných služieb pristúpil Dopravný podnik mesta Prešov aj na základe požiadaviek cestujúcich k inštalácii automatov na cestovné lístky na zastávke Švábska v smere na Košickú a na zastávke Lomnická v rovnakom smere. Od štvrtka 24. októbra tak už cestujúci nemusia kvôli zakúpeniu cestovného lístka prechádzať cez cestu na druhú zastávku.

Jedná sa o štandardné automaty typu Mikomat M16, ktoré sa donedávna nachádzali na zastávke Železničná stanica. Po rekonštrukcii predstaničného priestoru mal Dopravný podnik k dispozícii 6 nadbytočných, no plne funkčných automatov na cestovné lístky, ktoré postupne prešli opravami a sú rozmiestňované na nové miesta v sieti MHD. V minulom roku boli z týchto šiestich automatov nainštalované 4 kusy - na zastávkach Budovateľská, Ľubotice, Mičurinova a OcÚ Malý Šariš.

Upozorňujeme cestujúcich, že v daných automatoch nie je možná bezkontaktná platba platobnou kartou.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Jan Vartas #1:
Za opravu preklepov ďakujem.

Automaty vo VŠ a Finticiach však boli riešené v rámci inej akcie a v inom časovom období, preto som ich nespomenul.
Preklepy: neustálej; poskytovaných.

Automaty boli doplnené (už skôr) aj vo Veľkom Šariši (zastávka Štefánikova smer Prešov) a vo Finticiach (zastávka Nám. J. Kolarčíka smer Prešov).