Dlhodobá výluka Štefánikova (od 5.8.2019)

Dočasne sa zmenia trasy liniek 29, 32 a 32A.

Od pondelka 5. augusta 2019 na dobu približne štyroch mesiacov bude uzatvorená časť Štefánikovej ulice. V tejto súvislosti dochádza k nasledujúcim zmenám v trasovaní liniek MHD:

Linka 29

V smere k Nemocnici od zastávky Levočská nebude premávať po Okružnej ulici, ale bude presmerovaná cez Hlavnú ul. (bude tak po tejto ulici premávať obojsmerne). Na svoju trasu sa napojí od zastávky Grešova.

Nebude obsluhovať zastávky Floriánova a Okružná. Na obchádzkovej trase obslúži zastávky Poliklinika, Trojica a Na Hlavnej.

Linka 32

V smere na Sibírsku bude trasa linky začínať na zastávke Trojica.

Nebude obsluhovať zastávky Okružná, Floriánova a Poliklinika.

Linka 32A

V smere zo Sibírskej sa mení trasa linky - z Rusínskej ulice pokračuje cez Lesík delostrelcov a Vajanského ulicu na zastávku Trojica.

Nebude obsluhovať zastávky Čierny most a Okružná. Na obchádzkovej trase obslúži zastávky Lesík delostrelcov, Vajanského a Trojica.

Linka bude premávať až od 13. hodiny. Všetky pôvodné spoje tejto linky s odchodom zo Sibírskej pred 13. hodinou sa presúvajú na linku 32, tzn. k Trojici budú premávať priamo cez zastávky Čierny most, Divadlo Jonáša Záborského a Na Hlavnej.


31.7.2019
-Vladimír-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.