Cestovný poriadok linky 32A

32A
Čierny most
Okružná
Platí od 1.9.2020

Zastávky

min Zastávka Zóna
Sibírska I
Karpatská I
Jurkovičova I
Rusínska I
Čierny most I
44 Okružná I

Pracovné dni, školský rok

hod min
738
818
913
1013
1113
1213
1313284358
1413284358
1513284358
1613284358
17133353
181353
1933

Pracovné dni, školské prázdniny

hod min
713
813
913
1013
1113
1213
1313
14133353
15133353
161333
17133353
181353
1933

5.3.2021, 8.3.2021 — 12.3.2021, 15.3.2021 — 19.3.2021

hod min
7
8
913
1013
1113
1213
1313
1413
1513
1613
17133353
181353
1933

Poznámky

min Spoj zabezpečuje nízkopodlažné vozidlo
Zastávka na znamenie
Dopravca: Dopravný podnik mesta Prešov, a. s., Bardejovská 7, Ľubotice
V zozname zastávok zobraziť
Odchody zobraziť v usporiadaní
min Zastávka Zóna
Sibírska I
Karpatská I
Jurkovičova I
Rusínska I
Čierny most I
Okružná I

Linky na tejto zastávke

Linka Smer
1 Solivar
1 Nižná Šebastová
2 Obrancov mieru
2 Obrancov mieru
4 Pod Šalgovíkom
4 Sídlisko III
5 Bajkalská; Dúbrava
5 Budovateľská
7 Širpo
7 Budovateľská
8 Sibírska
8 Sídlisko III
10 Sibírska
10 Fakultná nemocnica
13 Vyšná Šebastová; Limbová
13 Kpt. Nálepku
14 Záborské; Košická
14 Kanaš - Stráže; Kpt. Nálepku; Trojica
19 Fakultná nemocnica
19 Solivar
24 Obrancov mieru; Kpt. Nálepku
24 Haniska; Železničná stanica
26 Spinea - Záturecká
27 Hviezdna
27 Terchovská
28 Delňa
28 Ľubotice
32 Trojica
32 Sibírska
32A Okružná
36 Trojica
36 Pod Šalgovíkom
39 Lomnická
39 Sídlisko III
42 Borkút
42 Kpt. Nálepku
44 Kpt. Nálepku
44 Solivar
45 Delňa; Švábska
45 Veľký Šariš
46 Ruská Nová Ves
46 Kpt. Nálepku
N2 Sídlisko III
N2 Nižná Šebastová; Pod Šalgovíkom
Linka Smer
1 Solivar
1 Nižná Šebastová
2 Obrancov mieru
2 Obrancov mieru
4 Pod Šalgovíkom
4 Sídlisko III
5 Bajkalská; Dúbrava
5 Budovateľská
7 Širpo
7 Budovateľská
8 Sibírska
8 Sídlisko III
10 Sibírska
10 Fakultná nemocnica
13 Vyšná Šebastová; Limbová
13 Kpt. Nálepku
14 Záborské; Košická
14 Kanaš - Stráže; Kpt. Nálepku; Trojica
19 Fakultná nemocnica
19 Solivar
24 Obrancov mieru; Kpt. Nálepku
24 Haniska; Železničná stanica
26 Spinea - Záturecká
27 Hviezdna
27 Terchovská
28 Delňa
28 Ľubotice
32 Trojica
32 Sibírska
32A Okružná
36 Trojica
36 Pod Šalgovíkom
39 Lomnická
39 Sídlisko III
42 Borkút
42 Kpt. Nálepku
44 Kpt. Nálepku
44 Solivar
45 Delňa; Švábska
45 Veľký Šariš
46 Ruská Nová Ves
46 Kpt. Nálepku
N2 Sídlisko III
N2 Nižná Šebastová; Pod Šalgovíkom