Zavrieť

Jedným z mála zlepšení modernizovanej električkovej trate bude úprava oblúka zo zastávky STU v smere na Hlavnú stanicu

imhd.sk imhd.sk
  1. Galérie (1/1)
Stiahnuť materiál
Jedným z mála zlepšení modernizovanej električkovej trate bude úprava oblúka zo zastávky STU v smere na Hlavnú stanicu. Úprava by sa však nemusela realizovať, keby projektant neponechal veľkorysú a hlavne zbytočnú trojkoľajnú trať v spodnej časti Ul. Imricha Karvaša.
Príspevok:
Lokalita: Ul. Imricha Karvaša
Dátum: 3.8.2015
Vozidlo:
Galéria: Bratislava › Rekonštrukcia trate na Hlavnú stanicu (2015)
Pokračujúca rekonštrukcia električkovej trate na Hlavnú stanicu (5.8.2015)
Linka:
Autor: imhd.sk, archív
Počet zobrazení: 2437

Komentáre

Viac

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Valec

Valec

10.8.2015
#3 Ohodnotiť kladne Ohodnotiť záporne
Reakcia na: Ibiza #1:
Lebo vtedajší HDI tvrdil, že v budúcnosti môžno bude na stanicu jazdiť viac liniek a tak tá trojkoľajka sa využije.
Odpovedať
horizon286

horizon286

5.8.2015
#2 Ohodnotiť kladne 1 Ohodnotiť záporne
Reakcia na: Ibiza #1:
Pretože vytiahli starý projekt a neupravili ho pred schválením. Preto ten úsek nebude ani zatrávnený. Je to ten istý prípad ako v Dúbravke. Stačí sa pozrieť do Prahy. Rekonštruujú sa trate na Evropskej, na Petřiny a Barrandov. A všetky (okrem Barrandova, pretože ten už je) budú po novom zatrávnené. Tak isto sa chystá výstavba trasy metra D v horizonte 5 rokov. Vo Varšave je tiež novo otvorená trasa metra a rekonštruujú sa električkové úseky. Len v BA sa zasekli čo sa týka projektov niekde na počiatku milénia.
Odpovedať
Ibiza

Ibiza

5.8.2015
#1 Ohodnotiť kladne Ohodnotiť záporne
Vie mi niekto vysvetliť, prečo sa zachovala tá 3-kolajka?? Nemohli tam upraviť tú geometriu triangla tak, aby tam boli len 2-kolajky? Veď to je na hlavu postavené. A vymenia aj výhybky na Radlinského?

Ďalšia otázka - s križovatkou dole pri státnej nemocnici sa fakt nič nebude robiť? Veď to tam je pre električky ako za trest!
Odpovedať