Zmeny cestovných poriadkov MHD Prievidza a Bojnice (od 1.6.2023)

Menšie úpravy boli zrealizované na všetkých linkách.

Od 1. júna 2023 vstupujú do platnosti nové cestovné poriadky liniek MHD v Prievidzi a Bojniciach. Upravené boli cestovné poriadky všetkých liniek.

Na jednotlivých linkách prišlo k úprave medzizastávkových jazdných dôb niektorých spojov (drobné posuny odchodov spojov z nácestných zastávok), taktiež bola mierne posunutá časová poloha vybraných spojov z konečných zastávok z dôvodu zabezpečenia prestupu na iné autobusové, alebo vlakové spoje. Okrem toho nastanú aj tieto ďalšie zmeny:

  • Na linke 3 bude zrušený spoj s odchodom o 4:59 v pracovných dňoch z Bojníc, dolného konca do Prievidze.
  • Na linke 7 pôjde iba spoj o 7:30 zo zastávky Bojnice, Dubnica, Jednota smer Bojnice, kúpele. Ostatné spoje budú zrušené.
  • Na linke 10 bude zrušený spoj o 5:15 z Autobusovej stanice smer SAD.
  • Na linke 50 bude zrušený posledný večerný spoj s odchodom o 22:05 zo zastávky SAD.
    • Ako náhradu v smere Kopanice a Necpaly je možné použiť spoj linky 10 s odchodom 22:08 zo zastávky SAD a prestupom na linku 83 na zastávke Autobusová stanica (22:19). V smere do Bojníc je odporúčané použiť prímestské autobusové spoje.
  • Na linke 83 bude popoludňajší spoj o 16:41 z Brose posunutý už na 15:20, spoj pokračuje z Autobusovej stanice na linke 44.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.