ARRIVA v Nových Zámkoch pokračuje v bezplatnej doprave žiakov
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Nové Zámky, 30. august 2017 – Žiaci základných škôl a žiaci osemročného gymnázia v Nových Zámkoch budú môcť aj v tomto školskom roku cestovať do školy zdarma. Bezplatnú prepravu im umožní už štvrtý ročník spoločného projektu mestského úradu, základných škôl a dopravnej spoločnosti ARRIVA.

Vďaka projektu So mnou cestuješ do školy zdarma! môžu žiaci všetkých základných škôl a osemročného gymnázia v Nových Zámkoch (triedy príma, sekunda, tercia, kvarta) cestovať počas dní školského vyučovania v čase od 6.00 do 8.00 na linkách MHD zdarma.

Bezplatne môžu cestovať iba žiaci s preukazom platným na nový školský rok 2017/18, platnosť preukazu je od 4. septembra 2017 do 30. júna roku, v ktorom žiak ukončí 9. ročník (u žiaka osemročného gymnázia, kedy ukončí triedu kvarta). Na získanie preukazu stačí, aby rodič vyplnil žiadosť, ktorá je dostupná v škole alebo na webovej stránke spoločnosti ARRIVA. Príslušná škola žiadosť potvrdí a každému záujemcovi bezplatne vydá preukaz, ktorý je potrebné ukázať vodičovi pri nástupe do autobusu. Platnosť preukazu, ktorý bol deťom vydaný v minulom školskom roku, je do konca septembra 2017. Predĺženie preukazu potvrdí príslušná základná škola. O vydanie preukazu môžu rodičia požiadať kedykoľvek aj počas školského roka.

Úspešný projekt So mnou cestuješ do školy zdarma! tento školský rok prvýkrát zavádza aj mesto Štúrovo a mesto Levice.


30.8.2017
-Tlačová správa ARRIVA-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.