Zníženie cien vybraných lístkov počas Európskeho týždňa mobility (16. - 22.9.2021)

Počas ETM sa ceny vybraných cestovných lístkov znížia o 40 - 50%.

Počas Európskeho týždňa mobility (ETM), ktorý sa každoročne koná v termíne od 16. do 22. septembra, bude cena niektorých cestovných lístkov v MHD Nitra dočasne znížená. Cieľom tejto ponuky je motivovať nepravidelných alebo celkom nových cestujúcich k výskušaniu verejnej dopravy, a tým zváženiu jej častejšieho využívania. Uvedená aktivita korešponduje s cieľmi ETM, ktoré smerujú k obmedzovaniu používania individuálnej automobilovej dopravy v prospech ekologickejších foriem prepravy, medzi ktoré MHD nepochybne patrí.

V období od 16. do 22. septembra 2021 bude znížená cena nasledujúcich cestovných lístkov:

  • cena 24-hodinového cestovného lístka zakúpeného v hotovosti u vodiča bude znížená o 50% z 2,40 na 1,20 €
  • cena týždenného cestovného lístka zakúpeného v hotovosti u vodiča bude znížená o 40% z 8,40 na 5,- €

Platnosť 24-hodinového lístka je 24 hodín od momentu zakúpenia (napr. od 16.9. 8:30 do 17.9. 8:30). Týždenný lístok platí do polnoci siedmeho dňa odo dňa zakúpenia, pričom ako prvý deň platnosti sa počíta deň zakúpenia (napr. od 16.9. 8:30 do 22.9. 24:00). Oba cestovné lístky oprávňujú držiteľa v priebehu svojej platnosti vykonať neobmedzený počet ciest.

Znížená cena platí pre cestovné lístky zakúpené v uvedenom termíne. Štandardná platnosť lístka nie je obmedzená obdobím trvania akcie, napr. aj týždenný lístok zakúpený v posledný deň akcie za zníženú cenu platí až do riadneho ukončenia platnosti (tzn. po skončení ETM).

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.