Deň otvorených dverí v Arriva Nitra (8.9.2018 10:00 – 16:00)

Nitriansky dopravca opäť organizuje program pre verejnosť vo svojich priestoroch na Štúrovej ulici.

V sobotu 8. septembra 2018 od 10. do 16. hodiny sa po dvojročnej prestávke opäť uskutoční Deň otvorených dverí v sídle dopravcu ARRIVA NITRA a.s. na Štúrovej ulici v Nitre. Zamestnanci spoločnosti pre návštevníkov opäť pripravili bohatý program.

Deň otvorených dverí je tu pre všetkých – nadšencov a obdivovateľov autobusovej dopravy, ale aj bežných cestujúcich, rodiny s deťmi, či náhodných okoloidúcich. Zabezpečené budú ukážky techniky (autobusy, opravárenské dielne, informačné a tarifné zariadenia) ako i ukážky práce jednotlivých profesií (prepravných kontrolórov, servisných technikov, opravárov a vodičov). Okrem odborného zamerania bude verejnosti ponúknutý aj sprievodný program v podobe nostalgických jázd mestom, živých zásahov hasičov, policajtov, odťahovej služby, hudby, atrakcií pre deti a iné.

Návštevníkov na podujatie prepravia bežné linky 13 18 21 a 30 alebo mimoriadna bezplatná nostalgická linka H, ktorá bude premávať na trase ARRIVA - centrum - Chrenová - centrum - železničná stanica - Klokočina - ARRIVA. Cestovný poriadok nostalgickej linky bude po spracovaní zverejnený aj na našich stránkach. 

Cestovný poriadok nostalgickej linky nájdete tu.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.