Európsky týždeň mobility 2021 (16. - 22.9.2021)

Počas Európskeho týždňa mobility 2021 bude možné jeden deň cestovať úplne bezplatne, čipovú kartu si bude tiež možné vybaviť za znížený poplatok.

V rámci Európskeho týždňa mobility od 16. do 22. septembra 2021 sa budú v rámci celého mesta konať podporné akcie na propagáciu verejnej či individuálnej nemotorovej dopravy.

V rámci Dňa bez áut bude v stredu 22. septembra 2021 cestovanie MHD v Košiciach na všetkých linkách úplne zadarmo.

Nárok na bezplatnú prepravu počas ETM nie je zadefinovaný v Prepravnom poriadku MHD v Košiciach, preto cestujúcemu nevznikne nárok na vrátenie cestovného za nevyužitý alebo čiastočne využitý predplatný cestovný lístok. 


Zľava na novú bezkontaktnú čipovú kartu (BČK)

V zmysle výročnej témy Európskeho týždňa mobility 2021, ktorá znie "buďme zdraví, cestujme ekologicky" si budú môcť noví cestujúci zakúpiť BČK za zvýhodnenú cenu 1 € (pôvodná cena 6,80 €). BČK si bude možné vybaviť štandardne na predajných miestach DPMK na Roosveltovej či Bardejovskej ulici.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
takže predsa niečo 😲