Sezóna na Detskej železnici (od 24.4.2021)

Košickou detskou železnicou sa bude možné odviezť už v sobotu 24. apríla.

Detská železnica v Košiciach otvorí svoje brány pre verejnosť už počas najbližšej soboty – 24. apríla 2021 a započne tak ďalšiu sezónu na trati z Čermeľa na Alpinku. 

Počas jarných mesiacov bude vláčik premávať denne štyrikrát a len počas víkendov, cez leto bude cestovný poriadok zhustený až na 10 spojov denne a železnička bude v prevádzke počas celého týždňa. Hoci bude možné si lístok zakúpiť aj osobne v pokladnici v Čermeli, odporúča sa zakúpiť si lístok vopred prostredníctvom e-shopu.

Všetky potrebné informácie o železničke vrátane cestovného poriadku a cien cestovného, či možností dopravy do Čermeľa a na Alpinku nájdete v sekcii Užitočné informácie.


Podpora pre detskú železnicu

Výpadok príjmov a obmedzenie prevádzky núti železničných nadšencov k rôznym opatreniam. Solidaritu so železničkou môžu cestujúci vyjadriť aj kúpou elegantného rúška s logom detskej železnice, kúpou iných reklamných predmetov či darovaním 2% z dane občianskemu združeniu Detská železnica Košice.

Viac k téme

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.