KT8 a NB18 s novými celovozidlovými reklamami

V priebehu septembra dostalo niekoľko vozidiel nové celovozidlové reklamy.

V priebehu septembra boli osadené celovozidlové reklamy na niekoľko autobusov a električiek. Začiatkom mesiaca obdržalo vozidlo SOR NB 18 City #4705 reklamu propagujúcu polyfunkčný komplex Cassovar, o niekoľko týždňov nasledovali vozidlá SOR NB 18 City #4715 s reklamou na reklamnú agentúru Lavacom a SOR NB 18 City #4745 s reklamou na polomáčané oblátky Mila.

Z električkového súdka boli v priebehu mesiaca osadené reklamy na tri električky typu KT8, a to konkrétne vozidlá #534, ktoré obdržalo reklamu na ovocné džúsy Capri-Sun (Capri-Sonne), #521 s reklamou na životné poistenie Youplus a #530, ktoré obdržalo reklamu na donášku jedla Wolt. U posledného menovaného je vhodné poznamenať, že celovozový polep rešpektuje tvary vozidla a neprekrýva okná.

O svoje celovozidlové reklamy tento mesiac neprišlo žiadne vozidlo.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: AUTO5B0SS #4:
#509 prišla o reklamu počas veľkej prehliadky, ktorá trvala snáď niekedy od začiatku roka, nie?
Ako že neprišlo? Veď ČKD Tatra KT8D5.RN2 #509, píše, že vraj už nemá rerklamu.
Ako je to trocha nepodstatné, ale teraz nekorešponduje text s realitou. Lebo na 521 lepili reklamu ešte len minulý týždeň.
Reakcia na: Podhradovčan2 #1:
Ďakujem, doplnené... 🙂
Pre doplnenie aj #521 má reklamu na životné poistenie Youplus