Informácia o zmene otváracích hodín zákazníckeho centra DPMK na Bardejovskej 6 (od 1.4.2020)

Skrátenie otváracích hodín v zákazníckom centre

Predpredaj na Bardejovskej bude mať od zajtra 1.4.2020 upravené otváracie hodiny, pobočka Rooseveltova a stánok na Námestí osloboditeľov ostávajú zatvorené.

 

 

Informujeme cestujúcich, že za účelom predpredaja cestovných lístkov a vybavenia kariet bude možné využiť Zákaznícke centrum DPMK, a.s. na Bardejovskej 6 počas upravených stránkových hodín nasledovne: v pondelok, utorok, štvrtok, piatok od 7:00 do 15:00 a v stredu od 7:00 do 18:00. Zároveň upozorňujeme cestujúcu verejnosť, že úhrada pokút v rámci prepravnej kontroly na tejto pobočke nebude možná.

V rámci uhrádzania pokút prosíme o prednostné využitie bezhotovostnej online platby. V prípade voľby uhradenia pokuty osobne v lehote do 4 pracovných dní sa termín vzhľadom na mimoriadnu situáciu posúva na neurčito. O presnom termíne otvorenia pracoviska budeme verejnosť informovať.

 

Zároveň cestujúcej verejnosti pripomíname, že. v súvislosti s prevenciou voči koronavírusu je od 13.3.2020 až do odvolania zatvorené pracovisko predpredaja a prepravnej kontroly na Rooseveltovej 3. Rovnako nebude v prevádzke ani predajný stánok na Námestí osloboditeľov.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.