Vyskúšajte pripravované
DPMK dočasne zatvorí Zákaznícke centrum Rooseveltova a predajný stánok na Námestí osloboditeľov (od 13.3.2020)

Pobočka na Rooseveltovej a stánok na Námestí osloboditeľov budú zatvorené do odvolania, dôvodom je prevencia pred koronavírusom.

Oznamujeme cestujúcim, že v súvislosti s prevenciou voči koronavírusu bude od zajtra 13.3.2020 až do odvolania zatvorené pracovisko predpredaja a prepravnej kontroly na Rooseveltovej 6. Rovnako nebude v prevádzke ani predajný stánok na Námestí osloboditeľov. Za účelom predpredaja cestovných lístkov a vybavenia kariet bude možné využiť Zákaznícke centrum DPMK, a.s. na Bardejovskej 6. Zároveň informujeme cestujúcu verejnosť, že úhrada pokút v rámci prepravnej kontroly na tejto pobočke nebude možná.

V rámci uhrádzania pokút prosíme o využitie bezhotovostnej online platby, v prípade voľby uhradenia pokuty osobne v lehote 4 pracovných dní sa termín posúva na neurčito. Informáciu budeme aktualizovať a o presnom dátume budeme informovať.

 

Vyzývame cestujúcich, aby sa riadili pokynmi Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a sledovali komunikačné kanály Mesta Košice a tiež Dopravného podniku, na ktorých nájdu aktuálne informácie v súvislosti s koronavírusom.


12.3.2020, aktualizované 29.3.2020
-TS DPMK-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.