DPMK dočasne zatvorí Zákaznícke centrum Rooseveltova a predajný stánok na Námestí osloboditeľov (od 13.3.2020)

Pobočka na Rooseveltovej a stánok na Námestí osloboditeľov budú zatvorené do odvolania, dôvodom je prevencia pred koronavírusom.

Oznamujeme cestujúcim, že v súvislosti s prevenciou voči koronavírusu bude od zajtra 13.3.2020 až do odvolania zatvorené pracovisko predpredaja a prepravnej kontroly na Rooseveltovej 6. Rovnako nebude v prevádzke ani predajný stánok na Námestí osloboditeľov. Za účelom predpredaja cestovných lístkov a vybavenia kariet bude možné využiť Zákaznícke centrum DPMK, a.s. na Bardejovskej 6. Zároveň informujeme cestujúcu verejnosť, že úhrada pokút v rámci prepravnej kontroly na tejto pobočke nebude možná.

V rámci uhrádzania pokút prosíme o využitie bezhotovostnej online platby, v prípade voľby uhradenia pokuty osobne v lehote 4 pracovných dní sa termín posúva na neurčito. Informáciu budeme aktualizovať a o presnom dátume budeme informovať.

 

Vyzývame cestujúcich, aby sa riadili pokynmi Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a sledovali komunikačné kanály Mesta Košice a tiež Dopravného podniku, na ktorých nájdu aktuálne informácie v súvislosti s koronavírusom.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.