Stiahnite si cestovné poriadky pre smartfóny Samsung
  • This is an archived page. Current information can be found in left menu.

Nová aplikácia umožňuje aj vyhľadávanie spojení, zakúpenie SMS lístka a poskytuje aktuálne informácie z MHD. Dostupná je v Samsung Apps pre smartfóny Samsung s OS Android a Bada. Ďalšie platformy pribudnú v najbližších mesiacoch.

Najnavštevovanejší slovenský portál zaoberajúci sa mestskou hromadnou dopravou imhd.sk v spolupráci so Samsung Electronics Co., Ltd, popredným výrobcom na trhu spotrebnej elektroniky a svetovou jednotkou v oblasti informačných technológií uviedli na trh mobilnú aplikáciu imhd.sk, ktorá je k dispozícii pre majiteľov telefónov a tabletov s operačným systémom Android a bada.

Aplikácia vychádza z dát poskytovaných obľúbeným portálom www.imhd.sk a poskytuje používateľom pohodlný prístup k cestovným poriadkom mestskej hromadnej dopravy v Bratislave a Košiciach. V priebehu tohto roka sa počíta s pridaním aj ďalších slovenských miest.

„Návštevnosť a popularita stránky imhd.sk nás presvedčili o tom, že používatelia ocenia jej prítomnosť a dostupnosť aj na svojich zariadeniach. Preto sme sa rozhodli, že vyjdeme v ústrety majiteľom mobilných zariadení s operačnými systémami Android a bada a vytvorili sme túto skvelú aplikáciu,“ uviedol Jan Vaníček, Content Manager, Samsung Electronics Czech and Slovak.

Používatelia môžu jednoducho zadávať požadované spojenie, hľadať konkrétny cestovný poriadok alebo si môžu objednať SMS lístok,“ hovorí Michal Dekánek z imhd.sk. Mobilná aplikácia taktiež umožňuje pohodlne vyhľadať najbližšie spojenie medzi dvomi miestami a navyše linky, trasy aj zastávky je možné pre zjednodušenie vyhľadávania uložiť ako svoje obľúbené. Súčasťou aplikácie sú aj aktuality z dopravy.

Aplikácia je momentálne dostupná exkluzívne v Samsung Apps pre platformy Android a Bada pre Bratislavu a Košice. Pripravujeme rozšírenie pre ďalšie platformy a ostatné slovenské mestá.

Samsung Apps Samsung Apps
Android Bada

Stiahnuť imhd.sk pre Android

Stiahnuť imhd.sk pre Bada


24th May 2012
-TS-Comments

No comment has been posted yet.

Login: Password:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 8 MB).
You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.