Zavrieť

Plynová Karosa B 732 vo vozovni

imhd.sk imhd.sk
  1. Galérie (1/1)
Stiahnuť materiál
Plynová Karosa B 732 vo vozovni.
Príspevok:
Lokalita: Vozovňa Trnávka
Dátum: 10.11.2020
Vozidlo: Karosa B 731 & Karosa B 732 #1710
Galéria: Bratislava › Karosa B 731 & Karosa B 732
Karosy (29.3.2021)
Linka:
Autor: Sor23
Počet zobrazení: 2488

Komentáre

Viac

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
rosomak44

rosomak44

30.3.2021
#5 Ohodnotiť kladne Ohodnotiť záporne
Reakcia na: Viko #4:
Fajn, vdaka za objasnenie. Len vzhladom na tie problemy s CNG asi nemozno do buducnosti pocitat s historicakmi Solaris/Tedom? Sice Tedom je dost okrajovy a malo vyznamny, ale Solaris znamenal urcity milnik (Urbino 15 CNG).
Odpovedať
<a href='mailto:viko [zavinac] atlas [bodka] sk' >Viko</a>

Viko

29.3.2021
#4 Ohodnotiť kladne 3 Ohodnotiť záporne
Reakcia na: rosomak44 #3:
Začiatkom marca bola na emisnej, čo by bolo zbytočné ak by plnila len funkciu približovadla po uzavretom areáli...
Karosu z juhu údajne vlastní podnik už desať rokov - https://evidencia-dopravcov.eu/voz/844 - a predpokladám, že motiváciou bola staršia séria (ako náhrada ze hnilú 8005). CNG historičák by bol podľa mňa komplikovaný kvôli povinnostiam navyše ako sú pravidelné kontroly fliaš apod. To už radšej využiť existenciu autoškolskej 8002.
Odpovedať
rosomak44

rosomak44

29.3.2021
#3 Ohodnotiť kladne 2 Ohodnotiť záporne
Reakcia na: HORVI #2:
No v evidencii som si ju vsimol, ale rozmyslal som, ci tam len nechyba aktualizacia, pretoze v uliciach som ten autobus nevidel ani nepamatam, hoci moze sluzit nejak "vnutrozavodne", preto som sa pytal. Niekde sa pred casom naviac spominalo, ze klasicke kratke karosy okrem dotlcenych pracovnych oranzovych uz DPB nema a vraj na historicak sa malo kupovat nieco z Novych Zamkov. A tiez fotka z roku 2020 este nemusi znamenat, ze nemohla byt niekedy teraz odstavena pred vyradenim. Nejaka nadej teda pre nu mozno este existuje, uvidime.
Odpovedať
HORVI

HORVI

29.3.2021
#2 Ohodnotiť kladne 1 Ohodnotiť záporne 3
Reakcia na: rosomak44 #1:
imhd.sk píše, že je to pracovné vozidlo a táto fotka je z roku 2020, čiže ešte žije.
Odpovedať
rosomak44

rosomak44

29.3.2021
#1 Ohodnotiť kladne 1 Ohodnotiť záporne
Este zije? Vyuziva sa na nieco? Pokial viem, tak DPB historicku B731/732 nema, okrem Cabrio, neplanuje sa nahodou nieco v tomto smere?
Odpovedať