Reply on: S499.1023 #5:
Ale ani v Düsseldorfe to nie je všade, hoc som sa tam s trojfarebnou sústavou pre chodcov stretol (a aj to sa mi zdá, že to majú iba na "priechodoch" cez cestu), oveľa častejšie pri priechodoch cez trať je tam iba dvojsvetelná jednofarebná sústava (blikajúce oranžové svetlá s vyobrazenou električkou).P. S. Ak sa dokopem k tomu, tak cez leto by som mohol už tie moje fotky z výletov po Nemecku z rokov 2023 až 2025 nahrať na imhd.sk...