Turistický autobus na Kráľovu studňu (Turbus) v sezóne 2021 (15.5. - 31.10.2021)

Turistická autobusová linka na Kráľovu studňu.

Aj v sezóne 2021 bude od 15. mája 2021 premávať každý víkend a sviatok turistická autobusová linka Turbus na Kráľovu studňu.

Turbus premáva po trase Železničná stanica - Národná* - Strieborné námestie - Harmanec jaskyňa - Kráľova studňa s pravidelným odchodom 8:38 z Banskej Bystrice a 15:55 z Kráľovej studne. Plánovaný príchod na Horský hotel Kráľova Studňa je približne o 10:10 a naspäť do Banskej Bystrice približne o 17:20.

* počas výstavby protipovodňového múru nie je zastávka Národná (smer železničná stanica) obsluhovaná, autobus zastane na zastávke Štadlerovo nábrežie

Cestovné je 5,00 € jednosmerne a 7,00 € obojsmerne, pričom spiatočný lístok platí aj na druhý deň, ak ním je nedeľa alebo štátny sviatok. Turbus je určený pre peších turistov, preprava bicyklov je vylúčená.

Dopravu na turistickej linke zabezpečuje ZUTO - BUS, kontakt www.zutobus.sk, objednávateľom dopravy je Oblastná organizácia cestovného ruchu Stredné Slovensko, www.centralslovakia.eu. V prípade nepriaznivého počasia Turbus nemusí premávať.

Aktuálne informácie vždy na www.kralovastudna.com a www.centralslovakia.eu.

Viac k téme

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.