Plánovač cesty "Zlaté piesky" » "Slovanet"
Cestujem z   
Cestujem na   


  +  –  o   +  – 
Viac nastavení
OdchodPríchodDĺžka cesty*SpojenieCena*
05:4906:0920 min53 500,90 €
05:5706:2124 min4 90,90 €
06:0406:2420 min53 500,90 €
06:0706:3225 min4 90,90 €
06:1906:3920 min53 500,90 €

Spojenie 22.7.2019 05:49 - 06:09 (20 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 0,90 €*

53

%Nové Mesto, Trnavské mýto
05:49 Zlaté piesky zóna 101
   5 zastávok, 7 min zóny 101, 100
05:56 Trnavská zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Trnavská 2 min
50

%Petržalka, Aupark
06:02 Trnavská zóna 100
   6 zastávok, 7 min zóna 100
06:09 Slovanet zóna 100



Spojenie 22.7.2019 05:57 - 06:21 (24 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 0,90 €*

4

%Staré Mesto, Chatam Sófer
05:57 Zlaté piesky zóna 101
   10 zastávok, 14 min zóny 101, 100
06:11 Trnavské mýto zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Trnavské mýto 5 min
9

Ružinov
06:18 Trnavské mýto zóna 100
   2 zastávky, 3 min zóna 100
06:21 Slovanet zóna 100



Spojenie 22.7.2019 06:04 - 06:24 (20 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 0,90 €*

53

%Nové Mesto, Trnavské mýto
06:04 Zlaté piesky zóna 101
   5 zastávok, 7 min zóny 101, 100
06:11 Trnavská zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Trnavská 2 min
50

%Petržalka, Aupark
06:17 Trnavská zóna 100
   6 zastávok, 7 min zóna 100
06:24 Slovanet zóna 100



Spojenie 22.7.2019 06:07 - 06:32 (25 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 0,90 €*

4

%Staré Mesto, Chatam Sófer
06:07 Zlaté piesky zóna 101
   10 zastávok, 14 min zóny 101, 100
06:21 Trnavské mýto zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Trnavské mýto 5 min
9

Ružinov
06:29 Trnavské mýto zóna 100
   2 zastávky, 3 min zóna 100
06:32 Slovanet zóna 100



Spojenie 22.7.2019 06:19 - 06:39 (20 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 0,90 €*

53

%Nové Mesto, Trnavské mýto
06:19 Zlaté piesky zóna 101
   5 zastávok, 7 min zóny 101, 100
06:26 Trnavská zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Trnavská 2 min
50

%Petržalka, Aupark
06:31 Trnavská zóna 100
   6 zastávok, 8 min zóna 100
06:39 Slovanet zóna 100

* Cena je vypočítaná na základe nezľavnenej tarify pri použití papierového cestovného lístka. Hodnoty sú iba orientačné a závisia od skutočnej dĺžky cesty na základe aktuálnej dopravnej situácie a výluk.