Plánovač cesty "Komisárky" » "Slovanet"
Cestujem z   
Cestujem na   


  +  –  o   +  – 
Viac nastavení
OdchodPríchodDĺžka cesty*SpojenieCena*
12:1112:4837 min5 81,20 €
12:1912:5334 min3 201 91,20 €
12:2613:0337 min5 81,20 €
12:3413:0935 min3 501,20 €
12:4113:1837 min5 81,20 €

Spojenie 23.2.2019 12:11 - 12:48 (37 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 1,20 €*

5

Dúbravka
12:11 Komisárky zóna 101
   17 zastávok, 21 min zóny 101, 100
12:32 Blumentál zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Blumentál 2 min
8

Ružinov
12:39 Blumentál zóna 100
   4 zastávky, 9 min zóna 100
12:48 Slovanet zóna 100



Spojenie 23.2.2019 12:19 - 12:53 (34 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 1,20 €*

3

%Petržalka
12:19 Komisárky zóna 101
   16 zastávok, 19 min zóny 101, 100
12:38 Račianske mýto zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Račianske mýto 4 min
201

%Dolné hony, Čiližská
12:44 Račianske mýto zóna 100
   2 zastávky, 3 min zóna 100
12:47 Saleziáni zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Saleziáni 2 min
9

Ružinov
12:51 Saleziáni zóna 100
   1 zastávka, 2 min zóna 100
12:53 Slovanet zóna 100



Spojenie 23.2.2019 12:26 - 13:03 (37 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 1,20 €*

5

%Dúbravka
12:26 Komisárky zóna 101
   17 zastávok, 21 min zóny 101, 100
12:47 Blumentál zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Blumentál 2 min
8

Ružinov
12:54 Blumentál zóna 100
   4 zastávky, 9 min zóna 100
13:03 Slovanet zóna 100



Spojenie 23.2.2019 12:34 - 13:09 (35 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 1,20 €*

3

%Petržalka
12:34 Komisárky zóna 101
   13 zastávok, 15 min zóny 101, 100
12:49 Riazanská zóna 100
Presun medzi zastávkami Riazanská a Kukučínova 5 min
50

%Petržalka, Aupark
12:56 Kukučínova zóna 100
   10 zastávok, 13 min zóna 100
13:09 Slovanet zóna 100



Spojenie 23.2.2019 12:41 - 13:18 (37 min)

Zóny: 100, 101, Cena: 1,20 €*

5

Dúbravka
12:41 Komisárky zóna 101
   17 zastávok, 21 min zóny 101, 100
13:02 Blumentál zóna 100
Presun medzi nástupišťami zastávky Blumentál 2 min
8

Ružinov
13:09 Blumentál zóna 100
   4 zastávky, 9 min zóna 100
13:18 Slovanet zóna 100

* Cena je vypočítaná na základe nezľavnenej tarify pri použití papierového cestovného lístka. Hodnoty sú iba orientačné a závisia od skutočnej dĺžky cesty na základe aktuálnej dopravnej situácie a výluk.