Plánovač cesty "Hlavná stanica" » "Bajkalská"
Cestujem z   
Cestujem na   


  +  –  o   +  – 
Viac nastavení
OdchodPríchodDĺžka cesty*SpojenieCena*
06:1906:267 min740,70 €
06:2406:328 min610,70 €
06:2606:3913 min 630,70 €
06:3106:409 min740,70 €
06:3606:459 min610,70 €

Spojenie 22.7.2019 06:19 - 06:26 (7 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

74

Vlčie hrdlo
06:19 Hlavná stanica zóna 100
   6 zastávok, 7 min zóna 100
06:26 Bajkalská zóna 100



Spojenie 22.7.2019 06:24 - 06:32 (8 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

61

%Letisko Milana Rastislava Štefánika / Bratislava Airport
06:24 Hlavná stanica zóna 100
   6 zastávok, 8 min zóna 100
06:32 Bajkalská zóna 100



Spojenie 22.7.2019 06:26 - 06:39 (13 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

Presun medzi zastávkami Hlavná stanica a Nám. Franza Liszta 5 min
63

%Trnávka, Avion Shopping Park
06:31 Nám. Franza Liszta zóna 100
   4 zastávky, 8 min zóna 100
06:39 Bajkalská zóna 100



Spojenie 22.7.2019 06:31 - 06:40 (9 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

74

Vlčie hrdlo
06:31 Hlavná stanica zóna 100
   6 zastávok, 9 min zóna 100
06:40 Bajkalská zóna 100



Spojenie 22.7.2019 06:36 - 06:45 (9 min)

Zóny: 100, Cena: 0,70 €*

61

%Letisko Milana Rastislava Štefánika / Bratislava Airport
06:36 Hlavná stanica zóna 100
   6 zastávok, 9 min zóna 100
06:45 Bajkalská zóna 100

* Cena je vypočítaná na základe nezľavnenej tarify pri použití papierového cestovného lístka. Hodnoty sú iba orientačné a závisia od skutočnej dĺžky cesty na základe aktuálnej dopravnej situácie a výluk.