Login: Password:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 8 MB).
You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.

Dispecer5.1.2019 18:34 -1#5 Re:
Reply on #4 od S499.1023:
Zmätočný? Ako? V čom? Galéria na imhd.sk predsa nie je Google StreetView...

V popise fotky nie je nutné napísať presne to isté, čo je napísané v tabuľke pod ňou - t.j. lokalita, vozidlo, linka,...
Ak si to niekto nedokáže spojiť, sorry, ale to už fakt nie je problém imhd.sk, že "opis fotografie" je informácia v kontexte s fotografiou ku ktorej patrí, nie zmluva, kde by sa veci mali rozoberať do ešte detailnejšej úrovne ako tu.

A nič v zlom, ale riešením prkotín typu chýbajúca bodka, alebo toto sa vôbec nečudujem tomu, že väčšina autorov už odmieta poskytovať fotky aj s popismi k nim, vďaka čomu trávim pri fotkách často aj 2x viac času než keď som začínal.

Samozrejme chápem, čo tým chcete docieliť, ale uniká vám fakt, že vedľajším efektom vášho správania je práve to, že už nebudete mať načo upozorňovať - nie preto, že by boli všetky tieto informácie k fotkám uvádzané správne, ale preto, že už žiadne fotky nebudú.
S499.10235.1.2019 18:08  +1#4 Re:
Reply on #3 od Dispecer:
Napriek tomu, že tam 24 do Kobylís odbočuje, je ten popis zmätočný. Prečo dnes majú ľudia tendenciu miesto priznania chyby a opravy popisu pokúsiť sa hodiť chybu absurdnou myšlienkovou konštrukciou na niekoho iného?
Dispecer5.1.2019 14:44 -1#3 Re:
Reply on #1 od mathre:
Ide v tom smere linka 24 na Kobylisy? Ide.

Prečo dnes majú ľudia tendenciu hľadať problémy tam, kde nie sú?
Isidor5.1.2019 2:04 #2 Re:
Reply on #1 od mathre:
Keď už, tak odbočuje smer Masarykovo nádraží.
Hl.n. by bolo priamo bez odbočenia.
mathre5.1.2019 0:06  +1#1 Re:
Vzhľadom na lokalitu je to to isté, ako keby sme napísali, že električka pri výjazde z vozovne Krasňany odbočujúca vpravo odbočuje smer Dúbravka 😃 Kobylisy sú tiež na opačnej strane mesta od miesta fotografie. Presnejšie by bolo, že odbočuje smer Hlavní nádraží.