Tunel nedokončenej rýchlodráhy.
Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

kecho13.2.2020 21:19 #5 Re:
Reakcia na #4 od Valec:
Nemam namysli kruhac pri Sln market, ale tie zatial nefunkcne semafory so zatial zablokovanou odbockou smerom ku trati. To bol taky problem spravit pripijenie na Panonsku cez tu MUK v ramci predpripravy? Aj ked je jasne, ze Cresco setri, kde sa da...
Valec13.2.2020 8:12 #4 Re:
Reakcia na #2 od kecho:
Tá predpríprava počítala aj s komunikáciou popri Chorvátskom ramene, ktorá je už zamietnutá a teda aj predpríprava nevyužiteľná.
Ten kruháč okrem napojenia Južného mesta na Panónsku rieši aj napojenie na Dolnozemskú a prepojenie Dolnozemskej a Panónskej.
Svetelná križovatka Panónska x Vyšehradská je asi najzbytočnejší projekt, zasa ak sa niekde povolí výstavba bez predošlej infraštruktúry, niet sa čo diviť. Najskôr malo mesto (príp. aj v spolupráci s investormi) postaviť západnú časť tejto križovatky a až potom povoliť čokoľvek smerom k železnici stavať.
Technopol12.2.2020 21:41 #3 Re:
Reakcia na #2 od kecho:
Zrejme kvôli kapacite a budúcej výstavbe v zóne A bolo treba ďalšie napojenie na Panónsku. Využité bude ale aj toto miesto ako mimoúrovňové križovanie. Keď si pozrieš projekty k električke, tam sa s týmito rampami výhľadovo uvažuje. A keď si pozrieš projekt JM A3-A5 tak je uvažované už aj so stavbou.
https://www.yimba.sk/juzne-mesto-a3a5/novy-sektor-slnecnic-juzneho-mesta-blizsie-k-vystavbe

kecho12.2.2020 19:14 #2 Re:
Ta cesta hore je ten nadjazd 91/191? Z toho boli uz robene pripravy pre 8ckove pripoje smerom dolu, preco Cresco stavalo o 150 metrov dalej koliznu krizovatku a ako bonus semafory?
Hrošo12.2.2020 16:00 #1 Re:
a "keška" čo bola v týchto miestach už je v keli...

Galérie (1/1)