Dočasná zmena trasy linky 56 k OC Rača (od DNES, 19.1.2026)

Ulica Pri vinohradoch bude opäť neprejazdná.

Pre rekonštrukciu vodovodu bude od 19. januára cca do konca marca 2026 zmenená trasa linky 56 medzi zastávkami Tbiliská a OC Rača. Autobusy budú medzi uvedenými zastávkami obojsmerne premávať obchádzkovou trasou bez zastavenia.

Linka 56 obojsmerne nebude obsluhovať zastávky Karpatské nám. a Púchovská.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: lupask #3:
Netrvajú inak tie rekonštrukcie vodovodov/kanalizácií vo všeobecnosti nejako dlho? Veď aj na Vajnorskej menili ten zberač vyše roka. Áno, išlo o celkom veľký zberač, ale aj tak je to celkom pomalé tempo.
Reakcia na: spejsikx #2:
tak asi tie rury treba menit aj v dalsej sekcii, nie
Nechapem tejto rekonstrukcii lebo nedavno bola dalsia ktora trvala mesiace a mesiace pri priecesti.
Ulica pri vinohradoch je s detvianskou hlavny exit zo starej Race a vacsinu casu sa neda pouzivat

Zastavka Karpatske namestie nie je ziadna strata kedze Tbiliska aj elektricky su v tesnej blizkosti, ale komplikuje to dopravu a robi zapchy.
Pred 4 mesiacmi skončila polročná uzávierka pre rekonštrukciu vodovodu https://imhd.sk/ba/doc/sk/23917/Do%C4%8Dasn%C3%A1-zmena-trasy-linky-56-k-OC-Ra%C4%8Da?text=Karpatsk%C3%A9. Teraz bude uzávierka pre rekonštrukciu vodovodu zasa. Niečo tam sprasili? Alebo vodárne rozdelili rekonštrukciu na menšie časti, aby mohli obísť verejné obstarávanie? Pripadám si ako u blbých. Vlastne nie ako.