Výluka liniek 83N34 v Dúbravke počas hodových slávností (23. – 24.9.2023)

Počas víkendu bude pre hodové slávnosti vylúčená premávka autobusov v starej Dúbravke.

Počas konania Dúbravských hodov cez víkend 23. a 24. septembra 2023 bude vylúčená premávka MHD cez ulice Repašského a Štepná. Zmena sa dotkne liniek 83 a N34 nasledovne:

  • Linka 83 bude obojsmerne premávať medzi zastávkami Drobného a Štepná obchádzkou bez zastavenia cez ulice Saratovská a Pri kríži.
    • Neobslúži zastávky Pekníkova a Žatevná
    • Zastávky Pri kríži, Štepná a Homolova budú obsluhované v jednotlivých smeroch ako pri štandardnej premávke.
  • Nočná linka N34 pôjde po rovnakej obchádzkovej trase ako linka 83 počas noci zo soboty na nedeľu.
    • Zastávky Žatevná a Pekníkova nebude obsluhovať.

Namiesto neobsluhovaných zastávok Pekníkova a Žatevná odporúčame cestujúcim využiť najbližšie zastávky Štepná a Drobného.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Vladimír #6:
Vždy počas hodov bola konečná na Stepnej a nik sa nesťažoval. Aj zastávka Podvornice sa obslúžila. Toto nie je prozákaznícke, keď chcem vstúpiť Pri Kríži, ale musím sa nedobrovoľne odviezť až na Štepnú, hoc autobus okolo tejto zastávky ide.
Reakcia na: Trolley #4:
Mne naopak toto riešenie pripadá oveľa viac prozákaznícke ako variant s konečnou na Štepnej. Cestujúcemu stačí pochopiť, že sa vynechávajú dve zastávky. Nie je treba ešte motať hlavu cestujúcim na Štepnej, Homolovej a Pri kríži, že majú na autobus do centra čakať na inom nástupišti ako obvykle.
Reakcia na: Urbanway 2423 #2:
Ja neviem prečo to riešia tak komplikovane. Doteraz ti išlo tak, ako to píšeš a zrazu sa nedá?
Reakcia na: Urbanway 2423 #2:
"Inak, ranných spojov 26 v sobotu sa táto výluka nedotkne, alebo ich len zabudli napísať do textu?"

Nedotkne.
Reakcia na: Trolley #1:
Nebolo by jednoduchšie, keby 83 mala konečnú na Štepnej a obslúžila Podvornice aj Pri kríži (na Saratovskej), ako to bývalo pred niekoľkými rokmi? Prečo sa od toho riešenia upustilo, veď nejaké 2-3 prestávkujúce vozy by sa na Štepnú zmestili a sociálka je aj na Kutlíkovej?

Inak, ranných spojov 26 v sobotu sa táto výluka nedotkne, alebo ich len zabudli napísať do textu?
Na Podvorniciach sa už prečo nemože stáť? A akú logiku má, že na to, aby som vystúpil na konečnej Pri Kríži, musím ísť cez Štepnú, hoc autobus okolo konečnej ide?