Víkendová zmena liniek 92 95 99 na Jantárovej ceste (26. - 27.11.2022)

Prekládka vodovodu si počas najbližšieho víkendu vyžiada presmerovanie niektorých liniek v Petržalke.

Počas víkendu 26. a 27. novembra 2022 bude pre prekládku vodovodu vylúčená premávka na Jantárovej ceste medzi Kutlíkovou a Šintavskou. Linky 92 95 a 99 budú preto premávať po zmenených trasách. Nočné linky N95 a N99 budú premávať bez obmedzenia po stálych trasách.

 • Linky 92 a 95 budú obojsmerne medzi zastávkami Kutlíkova a Šintavská premávať obchádzkou cez Pajštúnsku, Smolenickú a Šintavskú ulicu.
  • Linky obojsmerne neobslúžia zastávku Topoľčianska.
  • Zastávka Šintavská v smere jazdy k Technopolu bude týmito linkami obsluhovaná na Šintavskej ul. na zastávke linky 99 (nástupište B).
  • Na obchádzke zastavia na zastávkach Tupolevova, Smolenická a Holíčska.
 • Linka 99 bude obojsmerne medzi zastávkami Kutlíkova a Lúky II premávať obchádzkou cez Pajštúnsku a Smolenickú ulicu.
  • Linka obojsmerne neobslúži zastávky Holíčska, Šintavská a Topoľčianska.
  • Na obchádzke zastaví na zastávkach Tupolevova a Smolenická.

Namiesto úplne neobsluhovanej zastávky Topoľčianska odporúčame cestujúcim využiť najbližšie zastávky Tupolevova alebo Kutlíkova.

Počas výluky budú pre dotknuté linky platiť mimoriadne výlukové cestovné poriadky. Výlukou budú dotknuté aj výjazdové a dojazdové spoje linky 83 v úseku Kutlíkova - Depo Petržalka, ktoré budú premávať po obchádzke ako linky 92 a 95.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: jozin #2:
Vidim to z okna.Ziadna platna tam nieje,a stara vodovodna rura zostala krizom cez cestu.Jama hlboka cca 2-3 metre a v smere jazdy po vozovke dlha cca na sirku nakladiaka.Na taku jamu platnu nedas.Uvidime rano.
Reakcia na: Asustek #1:
Tak tam daju ocelovu platnu a nebude problem 🙂

Inak isiel som okolo v sobotu okolo 21:00 a este stale tam hucali stroje. Obavam sa, ci tam nenarazali na nejaky neocakavany problem ...
Pochybujem ze rano budu jazdit uz normalnou trasou.Roboši uz vypadli,a jama ako krater ostala otvorena.Apropo,ako jazdili nocaky ked to bolo neprejazdne cez noc zo Soboty na Nedelu?