Víkendová výluka trolejbusov pri Národnom onkologickom ústave (20. - 21.11.2021)

Počas víkendu nebudú trolejbusy premávať k NOÚ, zavedená bude náhradná autobusová doprava.

Z dôvodu opravy vozovky bude počas víkendu 20. - 21. novembra 2021 vylúčená premávka trolejbusov k Národnému onkologickému ústavu. Obsluhu NOÚ zabezpečí mimoriadna autobusová linka X49.

  • Linky 45 a 49 budú premávať na Kramároch k NÚSCH. Nebudú obsluhovať svoje zastávky Klenová a Nár. onkol. ústav. Zastávka Vlárska bude obojsmerne obsluhovaná na ulici Pod Krásnou hôrkou.
  • Náhradná autobusová linka bude premávať po trase Kramáre, NÚSCH - Vlárska - Kramáre, NOÚ s obsluhou všetkých zastávok na trase.
    • Prestup medzi linkami 45 49 a X49 bude možný na zastávkach Vlárska alebo NÚSCH.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: GAPbus #2:
Tá uzávera cesty sa tam nejako rozšírila, pretože doteraz bola uzavretá jedna polovica cesty a doprava bola riadená semaforom?
Reakcia na: TomJ #1:
vie prejsť len minibus👍
Nebolo by jednoduchšie nasadiť na linky 45 a 49 autobusy namiesto toho, aby sa zbytočne komplikovalo cestovanie prestupovaním pri NÚSCH? Alebo tam kvôli oprave cesty bude vedieť prejsť len minibus?