Obnovenie posilových študentských spojov (od 20.9.2020)

Od nedele 20. septembra 2020 bude obnovená premávka posilovej študentskej linky 131, ktorá premáva z Hlavnej stanice cez Lafranconi k internátom v Mlynskej doline (Cintorín Slávičie údolie). Dva autobusy budú premávať vždy v nedeľu a sviatok popoludní a večer pred dňom vysokoškolského vyučovania podľa potreby po príchode významnejších vlakov na Hlavnú stanicu.

Od pondelka 21. septembra 2020 bude obnovená premávka linky 31 do Mlynskej doliny v režime pracovný deň - školský rok.

Posilová študentská linka 184 medzi internátom Horský park a Ekonomickou univerzitou začne premávať od 5. októbra 2020.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Na Mlynoch sú už zakázané párty (aj vonku) a návštevy medzi blokmi, takže UK možno zachvíľu kompletne prejde na internet
Reakcia na: Maremi #6:
A my na SvF STU kompletne dištančne (zatiaľ prvé tri týždne, ale reálne ktovie dokedy). Strojári prezenčne a FAD myslím kombinovane, ale tiež ktovie dokedy.
Euba od 5.10 prezenčne, UK medici prezenčne už od 14.9, praf a fif zatiaľ dištančne, STU FCHPT prezenčne
Reakcia na: Sor23 #4:
Záleží na tom kde. FMFI sa snaží ísť normálne, kým sa dá, ale napríklad filozofi (vyššie ročníky) majú ostať ešte minimálne dva týždne doma podľa toho, ako sa vyvinie epidemiologická situácia.
Reakcia na: Mikimaus #1:
UK 2 týždne tiež dištančne.
Ešte tu chýba info o X31. 🙂
Reakcia na: Mikimaus #1:
EUBA má vraj frčať normálne, na STU mali fakulty možnosť ísť aj na kombinovaný režim (prednášky dištančne, konzultácie/labáky prezenčne), takže sa nedá rátať, že by študenti zostali doma.
Na STU sa prvé 3-4 týždne bude učiť distančne... Neviem ako na UK, EU. Má zmysel posilňovať spoje?