Výluka liniek 32 X33 N33 na Molecovej (20. - 28.6.2020)

Smerom do centra pôjdu autobusy obchádzkovou trasou.

Z dôvodu stavebných prác v križovatke Karloveská - Molecova bude od 20. júna (od 00:00) do 29. júna 2020 neprejazdná Molecova ulica smerom do centra mesta. Autobusové linky 32 X33 a N33 pôjdu v smere z Dlhých dielov do centra/na Hlavnú stanicu dlhšou obchádzkovou trasou cez Janotovu, Baníkovu a Karloveskú.

  • Zastávka Janotova smerom do centra bude zriadená v náhradnej polohe na Janotovej ulici za vyústením Hudecovej ulice.
  • Zastávka Molecova na Molecovej smerom do centra nebude obsluhovaná, linky 32 X33 a N33 zastavia na spoločnej zastávke s linkami X5 a N34.
  • Dopravný podnik upozorňuje, že linky 32 X33 a N33 na obchádzkovej trase nebudú zastavovať na zastávke Segnerova.

V smere na Dlhé diely bude premávka uvedených liniek vedená rovnako ako doteraz.

Pre individuálnu dopravu odporúčame náhradnú trasu z Dlhých dielov do centra cez Matejkovu a Devínsku cestu na Botanickú a smerom do Dúbravky cez Majerníkovu, Kuklovskú a Karloveskú na M. Sch. Trnavského. Vzhľadom na komplikovanú dopravnú situáciu v spodnej časti Karloveskej ul. neodporúčame prejazd do centra cez Janotovu a Baníkovu.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: TeBeCe #8:
Cize obmedzia busy na 5km/h? 😃
Duniace a škrípajúce električky sú vlastne nič oproti vrčiacim a brzdiacim autobusom pod oknom...toľko víkendová skúsenosť s výlukou 😁
Reakcia na: TeBeCe #6:
przystanek na żądanie 😁 😁
Reakcia na: TeBeCe #2:
Chodievam tým poobede z práce, lebo sa mi nechce īsť x33, ktorå ide niekedy aj 30-50 min.z mesta na DD. V 32ke si odstojíme zväčša iba križovatku s Patrónkou a Botanickú ul. Chodí poobede v tomto smere riadne plná - radšej sa v nej budem tlačiť, ako v nekonečnej zápche v x33 na nábreží. Zjavne asi kvôli tomuto si veľa ľudí poobede zvyklo chodiť 32kou zo stanice.
Reakcia na: TeBeCe #2:
Problém je poobedná špička so solami.
Reakcia na: TeBeCe #2:
Mozno potrebuju mestu vykazat vzkm...?
Reakcia na: Petto #1:
Ved to nikoho nevozi ani dnes. Ci uz priprava na druhu vlnu, aby bola dostatocna kapacita na kramare?
32 bude posilnená od 22.6. Z FB DPB. Nesúvisí to však s obchadzkou