Presunutie zastávky Záluhy (od 11.6.2020)

Autobusy smerom do centra zastavujú až pri benzínovej pumpe.

Z dôvodu rekonštrukcie podchodu bola zastávka Záluhy pre autobusové linky 20 83 84 N34 X5 v smere do centra mesta presunutá do náhradnej polohy za jej stálu polohu až k čerpacej stanici Slovnaft.

Cestujúcich upozorňujeme na potrebu zvýšenej opatrnosti, pretože chodník k náhradnej zastávke bol zabratý stavebnými mechanizmami a náhradná bezpečná trasa pre chodcov nebola ku dňu preloženia zastávky zriadená.

 

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Samé progresívne riešenia...! Už iba chýba video na profile MV má rád BA, v pozadí s imidžovou hudbou a nejakou peknou infografikou.

Čo sme si zvolili, to máme. Tak nám treba.
Som veľmi nahnevaná. Najprv posunuli zastávku Záluhy smerom do mesta na iné miesto a až po dvoch dňoch magistrát uverejnil, kde sa nachádza. Dnes zabrali celý chodník, ktorý viedol na túto provizornu zastávku a nikde nevyznačili, ako sa na zastávku smerom od Hanulovej dostaneme. Tak som ráno blúdila, až som nakoniec našla spôsob, ako sa tam dostať. Je to nehoráznosť. To je taký problém umiestniť tam pri zrušenej zastávke šípky a navigovať nás. A kedy zareaguje dopravný podnik a uverejní na web-stránke návod, ako sa tam dostať. Toto je neskutočný amaterizmus, celú výstavbu sprevádza chaos, nedodržiavanie termínov a výhovorky. Magistrát by mal aktívne kontrolovať a pružne reagovať na všetky zmeny. Vážení, ak sa ide posúvať akákoľvek zastávka, treba DOPREDU informovať ľudí a zabezpečiť šípkami smer. 😠
Reakcia na: Viliam22 #10:
Strk vyzera byt rovnaky, akurat je spinavy, ako prave vyloveny z bahna.
Reakcia na: Viliam22 #10:
Myslíš pníky po stromoch čo mali obvod kmeňa cca meter?
Náhradná trasa pre chodcov je vyznačená dopravnými značkami po trati integrovanej zástavky, dopĺňajú už namiesto riečneho štrku iný štrk a niekto alebo niečo už stihlo vykotiť označník Záluhy smer centrum, v obratisku Kútiky dokončujú sadové úpravy ale dva pníky tam nechali
Strasne dlho robia tie podchody. Neskutocne! Ale faktom je, ze uz mohli busy zachadzat na novu inbtegrovanu zastavku, KEBY... Kazdopadne suhlasim, ze tie stlpy v strede integrovanej zastavky su dost nelogicke. Zrovna tam nemali byt v strede.
Reakcia na: guest #5:
Či som počul, tak problém je v tých (3?) trakčných stožiaroch medzi kolajami. Aj mi to príde celkom logické zdôvodnenie, skôr je nelogické, že jedna polovica v priestore zastávky je na nástupištiach a druhá v strede.
Reakcia na: guest #5:
Bolo zatial iba predcasne uzivanie pre elektricky.

https://bratislavskykraj.sk/wp-content/uploads/2020/02/et-d-k-radiala_2-cast_predcasne-uzivanie.pdf

"Týmto rozhodnutím sa nepovoľuje prejazd autobusov MHD cez SO 313 Električková zastávka Damborského (nový názov „Záluhy“)"
Reakcia na: TeBeCe #4:
Ta zastávka bola v prevádzke. Naznačuješ že nebola kolaudovaná ako integrovaná? 😲
Primator spravil medialne bu-bu-bu a zase sme tam, kde sme boli. Nestaci,ze pred par dnami zabilo cestujuceho na zastavke bez priechodu?

Integrovanu zastavku by najskor musel niekto skolaudovat, aby sa mohla pouzivat. Alebo postavit tak, aby ju bol niekto ochotny skolaudovat?
Reakcia na: Petto #2:
Nejako detailne som to neskúmal. Nový asfalt na prepojenie je položený.
Reakcia na: guest #1:
Uz su hotove vjazdy, vyjazdy pre bus ?
Prečo nepoužijú vybudovanú integrovanú zastávku?