Obnovenie pôvodnej trasy linky 87 (od 14.6.2020)

Linka 87 bude obsluhovať pôvodnú zastávku Prístavný most na Bajkalskej ulici.

Od 13. júna 2020 Od 14. júna 2020 bude linka 87 v smere do Ovsišťa zastavovať na zastávke Prístavný most ako linky 70 74 96 98 a 196 v smere k Prístavnému mostu. Následne sa napojí na svoju pôvodnú trasu na Prístavnú ul., kde obslúži zastávku Prístav. V smere na Astronomickú ku zmenám nedochádza.

Zmena: Z dôvodov na strane stavebníka sa obnovenie pôvodnej trasy linky 87 posúva. K obnoveniu by malo prísť v najbližších dňoch. O presnom dátume obnovenia vás budeme informovať.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: NOKS #8:
To vyzera skoro ako Grand Hotel v Monte Carlo, len tam sa ta zakruta jazdi opacne (na lavu ruku).
https://www.d4r7.com/svc/stream/media/article/final%20prievoz%20schemka
Keďže zavreli zjazd z obchvatu na Bajkalskú pred pristavným mostom tak som si tú vetvu vyskúšal...jeden strmý pruh do ktorého sa potom vlieva aj vetva od OBI 👏pri šmyklavej vozovke to tam bude zaujímavé..
A to tam je kopa volnej prašiny že by sa tam zmestila aj raz tak široká cesta 🙄
Reakcia na: Valec #6:
Tu prelozku som mal namysli, ze sa potom “skruhacuje” na povodnu cestu az pred Malym Dunajom, cize az za sucasnou Lucnou. Ale to kym bude, tak este zmenia trasy a zastavky este x-krat.
Reakcia na: kecho #5:
Zast. Lúčna v budúcnosti určite v cca súčasnej polohe nebude. L87 bude môcť jazdiť medzi Prístavnou a Slovnaftskou buď po preložke bližšie k Prístavu (podľa mňa pravdepodobnejší variant), alebo medzi OBI a Páleniskom po R7, ale na R7 by som teda zastávku nepredpokladal.
Reakcia na: SuchSoft #4:
Podla toho, ako by tam mali byt po komplet dokonceni tie cesty to vyzera, ze Lucnu by 87 mala obchadzat po paralelnej ceste alebo ak by mala ostat zachovana obsluha, tak naozaj bude musiet chodit okolo Baumaxu.
Reakcia na: kecho #3:
Díky za pripomenutie. Tá výluka je už tak dlho, že ja som už aj zabudol. 😁
Reakcia na: SuchSoft #2:
Povodna trasa bola Pristavna - Lucna a naopak. A cez zast. Pristavny most vobec nesla. Napr.: https://imhd.sk/ba/mapa-schema/2046/Linky-MHD-a-IDS-20190108
Cize ak som spravne pochopil, tak sa len vracia na odbocku z Bajkalskej na Pristavnu a Baumax bude mat po pravej strane (vylukova trasa 1 pocas vystavby). A v pripade problemov na MHD (Moste hrdinov Dukly) mozu 96/98/196 prejst do Petrzalky cez Apollo bez zmeny obsluhy zastavok.
Názov oznamu dosť zavádza, L87 nebude premávať po pôvodnej trase, iba sa zmení poloha zastávky Prístavný most (smer z mesta), a aj to nie na pôvodnú zastávku, lebo v smere do Ovsišta táto zastávka touto linkou pôvodne obsluhovaná nebola.