Obnovenie pôvodných trás liniek 84 99 96 196 N80 N99 (od 7.6.2020)

Zastávka Šustekova bude zmenená ešte približne do pondelka 15. júna.

Od nedele 7. júna 2020 bude obnovená premávka liniek 84 99 96 196 N80 a N99 v Petržalke po pôvodných trasách.

  • Linky 96 a 196 budú v smere k Prístavnému mostu opäť premávať cez Šustekovu a Bosákovu ulicu a zastavia na zastávke Bosákova na Bosákovej ulici.
  • Linky 84 99 N80 a N99 budú v smere do Ovsišťa opäť premávať cez Šustekovu a Mamateyovu ulicu.
    • Namiesto opravovanej zastávky Šustekova však do cca 15. júna 2020 budú obsluhovať zastávku Bosákova na Šustekovej ulici (ako linky 96 a 196).
  • Linky 68 a 88 budú v smere k Prístavnému mostu do cca 15. júna 2020 obsluhovať zastávku Šustekova v náhradnej polohe pred Lidlom.
(C) DPB, a.s.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
To bol taky velky problem presunut tie JCD pristresky na Sustekovej, ked uz nolo vsetko rozkopane, vratane betonoveho podkladu, a posunuli aj zastavkovy oznacnik? Ved to je uz skoro ako na Kapucinskej - pristresky pohodene v priestore a zastavka mimo... cize zas budu busy zastavovat nahodne, raz pri oznacniku, inokedy pri pristresku. Hlavne v dazdi to potesi...
Reakcia na: kecho #12:
Cca 15.6. nie je ani 20.6., aktualne sparuju skary medzi betonovymi blokmi.
Preco je sprava v archive, ked este dnes 17.6. stale zast. Sustekova nebola obsluhovana? Podvecer tam na chodniku este len valcovali asfalt a zastavkova nika je stale ohradena.
Termin cca 15.6. na obnovu zast Sustekova je dost nerealny. Dnes tam stale bol iba beton a cerveny pas dlazby pre slepcov. Ak tam okolo nej pojde zamkova dlazba, tak v pondelok to urcite funkcne nebude, ak asfalt, tak mozno od utorka by to mohlo byt, ten sa da natiahnut rychlejsie.
Reakcia na: si #9:
Myslel som si, že to asi bude tým. Keď ešte kedysi jazdila 37 cez Kramáre do Dúbravky, ani tá tam nestála?
Reakcia na: TomJ #8:
stromova na 32 (ex 44) bude asi z toho dovodu, ze tam stoja vsetky trolejbusove linky a je v nie uplne zanedbatelnom stupani, tak aby si tam autobusy nedrali spojku (v case ked to takto vzniklo automaty v busoch asi velmi neboli, aj ked SMky budu asi hned vynimkou potvrdzujucou pravidlo....)
Reakcia na: kecho #7:
V meste je viac takých nelogických vynechaní zastávok linkami, ktoré nie sú expresné, napríklad Pažítková a Zálužická na 96/196, Ovsište na 98, Stromová na 32.
Reakcia na: TomJ #6:
Samozrejme, ze by mohli. Tiez sa mi nezda logicke, aby bus “obehol” zastavku, ktoru ma na svojej standardnej ceste/trase. Podobne ako 91 prejde cez Rusovsku cestu. Hlavne, ked uz su tie “obchadzane” zastavky iba na znamenie.
Reakcia na: kecho #5:
Tá Starohájska je trochu zvláštna, napríklad N95 a N99 idúce tiež od Hraničiarov tam stoja, hoci v noci sú dlhšie dochádzkové vzdialenosti akceptovatelnejšie ako cez deň.
Ak už pridať zastávku, mohla by na Starohájskej stáť aspoň 88 smer Apollo kvôli prekladu so 68.
Reakcia na: johnnyjanko #4:
Z Mlynarovicovej je priamo priechod a chodnik k poliklinike. A ak by stali na Bosakovej, zastavili by aj na Sustekovej? Alebo tu by zrusili? Potom ta farnici a lidlonakupcovia ubiju k smrti.
Aj 95 ked v smere na Hrobakovu stoji na Hraniciarov, ale za krizovatkou zastavku uz len prechadza a tiez by tam pokojne mohla zastavovat.

Edit 20200609-21:41
Este jeden detail - pri odbocke z Mlynarovicovej doprava na Bosakovu je regulerny semafor, cize dalsie zdrzanie. Keby tam bola len blikacka, tak by mozno stihli zastavit na Bosakovej a prejst potom na lave odbocenie na Sustekovu v ramci jednej “zelenej vlny”.
Prečo linky 84 a 99 za normálnych okolností zastavujú na zast. Bosákova len jednosmerne? To nikoho netrápi? Je tam poliklinika, určite by taká zastávka mala význam.
Reakcia na: shaggy #2:
Čuduj sa svete, dnes popoludní už išla 99 okolo Lidla. Aj keď sa popoludní ešte babrali s asfaltom na Gettingovej, čiže pre zmenu 98čkári mali dnes kopec radosti.
Škoda, že im to tak svižne nejde s tým chodníkom na zastávke Šustekova - aspoň peší prechod cez Saláčov už dávno mohol byť "sprejazdnený".
Reakcia na: kecho #1:
Na Jiráskovej ulici, kde sa rovnako opravuje povrch dnes (v nedeľu) usilovne pracujú a vyzerá, že zajtra bude asfalt po celej dĺžke položený a zjazdný. Takže myslím, že to pokojne môžu stihnúť aj tu.
To chcu realne pocas zajtrajska zvladnut vyasfaltovanie druhej vrstvy na oboch odbacacich pruhoch z oboch stran krizovatky? Alebo to je ako vzdy len zbozne zelanie a zas sa bude x-krat posuvat termin?