Víkendová zmena liniek 21 25 88 pri Autobusovej stanici (23.5.2020)

Linka 88 neobslúži niektoré zastávky.

Aktualizácia: Premávka liniek 21 25 88 bude obnovená po pôvodných trasách už v nedeľu 24. mája 2020 od začiatku dennej premávky.

Z dôvodu opravy vozovky na konečnej zastávke liniek 21 25 a 88 pri Autobusovej stanici budú počas víkendu 23. a 24. mája 2020 uvedené linky premávať nasledovne:

  • linky 21 a 25 budú mať len zmenené výstupište Autobusová stanica, ktoré bude situované na Páričkovej ulici cca 50 m pred stálou nástupnou zastávkou.
  • linka 88 bude premávať v smere k Mostu SNP zmenenou trasou medzi zastávkami Autobusová stanica a Most Apollo cez Páričkovu a Košickú, pričom
    • nástupná zastávka Autobusová stanica bude na zastávke liniek 50 a X72 smerom k Cvernovke,
    • na obchádzke zastaví na zastávkach Cvernovka (ako trolejbusy na Svätoplukovej) a Košická, Autobusová stanica (ako 68 a 70 smer Most Apollo),
    • v smere k Mostu SNP neobslúži riadne zastávky Twin City a Panorama City (odporúčame využiť linku 50 s prestupom na linku 88 na Moste Apollo).

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Budú na tom výstupišti aspoň dosky cez zeleň, či sa bude vystupovať zase do zelene, ako počas mimoriadnej výluky naposledy, prípadne do vozovky?

Prečo vlastne nemôžu vyhodiť normálne L21 a L25 cestujúcich na zastávke Cvernovka (vzdialenosť podobná ako bola pred uzavretím ulice Mlynské nivy pri ceste zo zastávky Autobusová stanica pre L205 smer Rádiová na rovnomennú zastávku pre L88 smer Most SNP), na zastávke s vyvýšeným nástupišťom – alebo aspoň umožniť aj na nej výstup?
88 bude teda mať pri Autobusovej stanici priebežnú konečnú?
21 a 25 budú mať predpokladám prestávku na výstupišti.