Výluka liniek 9091 v Jarovciach (25.4.2020)

Do Jaroviec pôjde v sobotu náhradná linka X91.

Z dôvodu údržbových prác bude v sobotu 25. apríla 2020 počas celej dennej premávky zatvorená cesta do Jaroviec od Slnečníc obojsmerne. Linky 90 a 91 nebudú premávať cez Jarovce a do Jaroviec pôjde náhradná linka X91 z Rusoviec.

  • Linky 90 a 91 budú medzi zastávkami Slnečnice a Gerulata premávať po štátnej ceste I/2 mimo Jarovce
    • Uvedené linky nebudú obsluhovať zastávky Jarovce-záhrady, Strelnica, Píla, Jarovce, Sady, Kovácsova a Vývojová.
    • Prestup medzi linkami 90 91 a náhradnou linkou X91 do/z Jaroviec bude možný na zastávke Gerulata.
  • Náhradná linka X91 bude premávať po trase ŽST Rusovce - Jarovce - Píla a späť.
    • Obslúži zastávky ŽST Rusovce, Kaštieľ Rusovce, Gerulata, Vývojová, Kovácsova, Sady, Jarovce a Píla.

Zastávky Strelnica a Jarovce, záhrady nebudú obsluhované žiadnou linkou.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: 3pa3ck3 #11:
Ved vravim, ze je to volovina. Ak chcu zavriet hranice, nech ich uzavru komplet bez vynimiek. Lebo tento zbytocny paskvil znevyhodnuje ludi byvajucich v SR a cim dalej to bude trvat, tym viac ludi nas...rdi.
Fakt nevidim dovod, preco sa clovek z Hainburgu moze premavat po Slovensku, ale Slovaka nepustia ani len ku hranici, nieto este do kapitalistickej cudziny.
Reakcia na: S499.1023 #8:
Vízia je to pekná, ale... nalejme si čistého vína. Kým tie myslené čiary na mape oficiálne nezrušíme, vždy bude vysťahovanie sa za ňu niesť so sebou nejaké dôsledky, ktorých si vysťahovalci majú byť vedomí. Keď idem žiť do Anglicka, rátam s jazykovou bariérou; keď idem do hôr, rátam so zlým signálom. Keď idem za hranicu platnosti legislatívy, nemá ma v princípe prečo prekvapiť, že sa na mňa vzťahujú iné pravidlá.
Diskusia o miere opatrení sa má viesť na základe ich primeranosti (viď #11), nie na základe utopistických predstáv čo by keby.
Reakcia na: kecho #6:
Lenže aj v rámci Slovenska je možné cestovať neobmedzene, takže uzavretie hraníc potom nemá žiadny význam
Reakcia na: 810zssk #9:
počkaj, ja už svoj titul mám - IJ ma už dávnejšie nazval červenofašistom 😁 😁
Reakcia na: gejza #7:
Nie si extrémista, si len zápecník opantaný nacionalizmom.
Reakcia na: gejza #7:
A čo keby ste si tak predstavili, že tam tá čiara na mape, zvaná hranica, nie je, trubirohovia?
Reakcia na: kecho #6:
veľmi triezvy názor ohľadom emigrantov, nemám problém súhlasiť, ale s ohľadom na existujúcu hystériu čakám, kedy Ťa (nás) niekto obviní z extrémizmu
Reakcia na: Oliver91 #5:
Od toho prístrešku sa dostaneš max pár metrov smerom "z Kopčian" a hneď za ním a zároveň ešte pred odbočkami bola vo štvrtok natiahnutá policajná páska.
https://www.google.com/maps/dir/48.1034226,17.0841007/48.103328,17.084009/@48.1033945,17.0839872,78m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e2
Rovnako bola cesta (označená v google ako "Pohraničiarska signálka") uzavretá z našej strany aj pred prechodom Berg - zavretá brána, zamknutá reťaz a zákazová značka na bráne.

Čo sa týka migrantov Rajka-Hainburg-Kittsee a pod - sú tieto dediny izolované z druhej strany? Teda od ľudí z Viedne, Budapešti a pod? Čiže, keď už tu úspešne živíme tú hystériu - nakazený Viedenčan príde do Hainburgu, migrujúci slovenský domorodec z Hainburgu to potom spokojne prinesie do Bratislavy (veď predsa má právo ísť pracovať) a s úsmevom sa vráti naspäť. Detto keď padli na hubu realitní odborníci z Rajky (teraz to zdôvodňujú, že tam boli predsa lacné domy a zrazu napriek tomu nemajú na testy - náklady na benzín im evidentne nevadia) a ich kontakt s ľuďmi z Budapešti, Mosonu a pod.
Ale normálny nešpekulujúci Bratislavčan sa nedostane ani na koniec vlastného mesta...
Reakcia na: gejza #4:
ano, pozor na slova, ja som bol tiez emigrant v Rajke a teraz som docasne imigrant v Prahe - nevratim sa do nasho bananistanu dokym bude platit, ze ma poslu do plesnivej karantennej diery spolu s realne nakazenymi ludmi. Ale k veci: to fakt sa neda ist ani od Kopcian na byvale pohraniciarske spojky?
Reakcia na: kecho #3:
pozor na slová, v istých kruhoch sú títo emigranti považovaní za nekritizovateľné piliere nášho národného hospodárstva
Reakcia na: Oliver91 #2:
A odtial sa nedostanes, lebo iniciativne zavreli hranicu. Co na tom, ze 30km migranti si mozu chodit hore-dolu.
Dokonca za Kopcanmi uz opaskovali cestu este pred poslednou odbockou v ramci slovenskeho uzemia.
Reakcia na: kecho #1:
to by bolo zbozne prianie 🙄 ak sa chce clovek dostat do Jaroviec na bajku po ceste mimo aut, tak jedine odzadu od rakuskej hranice po rozmlatenej polnej .... smutne.
Asi tam nebudu robit chodnik alebo cyklocestu, vsak? 🙂