Výluka liniek 205 208X72 na Cintorínskej (6. - 7.4.2020)

Zastávka Ondrejský cintorín na Cintorínskej nebude obsluhovaná.

Ilustračné foto © Matej Kavacký

Pre asfaltovacie práce v križovatke Cintorínska - Ul. 29. augusta v termíne od pondelka 6. apríla od 8:00 do utorka 7. apríla 2020 do ukončenia dennej premávky linky 205 208 a X72 nebudú obsluhovať zastávku Ondrejský cintorín na Cintorínskej ulici.

Linky budú premávať obchádzkou po Dunajskej, Špitálskej a Lazaretskej ulici, pričom zastavia aj na náhradnej zastávke zriadenej na Dunajskej ulici na križovatkou s Rajskou ulicou. Linka 208 obslúži aj zastávku Ondrejský cintorín na Ulici 29. augusta (oproti zastávke v smere na Šulekovu) pri jazde k Nemocnici sv. Michala.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Nedalo sa spravit docasne znacenie pre odbocenie z 29. augusta vlavo iba pre MHD? Jednak by v podstate sice cez ulicu zostala obsluhovana zastavka a hlavne by sa tam nevrteli tie vozy okolo Tesca ako na kolotoci. Vsak premavka teraz nie je taka ze by sa to v tej krizovatke nezvladlo.