Krátkodobá výluka liniek 4 29 70 na nábreží (20.7.2019 15:40 – 17:35)

Po 17:35 premávajú všetky linky po pôvodných trasách.

Aktualizácia: Linka 4 bola presmerovaná na obchádzkovú trasu od 15:40, linky 29 a 70 premávajú po skrátených trasách od 16:18. Od 17:20 premávajú linky 29 a 70 opäť po pôvodných trasách, od 17:35 bola obnovená aj premávka linky 4 cez Jesenského.

V sobotu 20. júla 2019 bude v čase po 15:30 uzavretá Jesenského ul. a časť nábrežia, čo si vyžiada zmenu liniek 4 29 a 70 nasledovne:

 • Linka 4 bude premávať cez tunel opačným okruhom. Zo Špitálskej pôjde cez Námestie SNP, Kapucínsku, tunel, nábrežie, Šafárikovo námestie, Štúrovu späť na Špitálsku.
  • Zastávky SND a Nám. Ľ. Štúra nebudú obsluhované vôbec, zastávky Námestie SNP, Most SNP, Chatam Sófer a Kapucínska bude linka 4 obsluhovať v opačnom smerovaní.
  • Pri ceste zo zastávky Chatam Sófer na Kapucínsku odporúčame použiť linky 31 a 39 na zastávku Zochova, alebo linku X6 dlhšou trasou cez Námestie SNP.
 • Linka 29 bude premávať z Devínskej Novej Vsi po skrátenej trase len po Most SNP.
  • Neobslúži zastávky Nám. Ľ. Štúra, Malá scéna a Nové SND.
  • Zastávku Most SNP bude obsluhovať priamo v termináli pod mostom, pričom nástupište smer Devínska Nová Ves bude na zastávke linky 901.
 • Linka 70 bude premávať len v úseku Podunajské Biskupice - Malá scéna.
  • Výstupište bude na Krupkovej ul. (konečná zastávka linky 78), nástupište na riadnej zastávke Malá scéna smer Pod. Biskupice.
  • Neobslúži zastávky Nám. Ľ. Štúra a Most SNP.

Medzi Mostom SNP, Nám. Ľ. Štúra a Malou scénou bude možné jednosmerne použiť linku 50.

V smere od Malej scény a Eurovei do Karlovej Vsi odporúčame peší presun na Šafárikovo námestie a odtiaľ električku linky X6 smer Karlova Ves.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Ja napriklad na Pride idem ale tiez si nemyslim, ze kvoki tomu bolo treba obmedzit MHD az takto. Dalo by sa to vyriesit aj inak, najma ked si pamatme, ze sa rozpravalo o tom, ze sa uz nebudu povolovat obmedzenia dopravy hore dole. To by mala byt vynimka ale stalo sa to pravidlom.
Reakcia na: filip2308 #5:
Najviac trápia homosexuáli tých homosexuálov, ktorí ešte nemali coming-out, však, Filipko?
Reakcia na: filip2308 #5:
Nikoho tu nehájim, ide o to, že ty si sa ešte k ničomu inému nevyjadril, raz za čas napíšeš príspevok vždy v podobnom duchu, ako tieto. Keď už ťa to tak veľmi hnevá, tie obmedzenia dopravy, tak píš zodpovedným ľuďom, ktorí ten pochod povolili. Slušných ľudí navštevujúcich imhd tvoje výplody naozaj nezaujímajú.
Reakcia na: mirec240 #4:
nuz, na druhej strane bez ohladu na to co za akciu to je, je maximalne nevhodne ak to akokolvek obmedzuje dopravu ktoru sa mesto snazi prezentovat ako nosnu a kazde taketo jej narusenie znacne torpeduje to aby ludia povazovali verejnu dopravu za spolahlivu a pouzitelnu....

preco neskusaju robit pochod napriklad na dialnicnom privadzaci ? vidno by ich tam bolo rovnako, tiez by to postihlo nemalo ludi ale v zasade zrovna len tych ktori tu verejnu dopravu nepouzivaju....
Reakcia na: mirec240 #4:
prosím ťa o akej trpezlivosti tu hovoríš, ja sa len pýtam, ale nik mi neodpovie, radšej ma vymažú. Fakt si myslíš že ten zmätok v doprave je normálny, a že to nazvú krátkodobá výluka, je normálne ?, prečo ich tak hájite, ved to sa dá urobiť aj mimo mesta, ale oni sa potrebujú predvádzať a hlavne provokovať. Veď nech sa stretávajú, ale prečo má trpieť občan, ktorý je zdravý, prečo na to doplácajú turisti ??? Ja byť starostom, tak im to v meste nepovolím. Len o to ide, ich zvrátenosť, neriešim, ale predvádzať sa v meste je choré. By som sa hanbil. A čo deti ???
Reakcia na: filip2308 #3:
Náhodou, majú s tebou celkom dosť trpezlivosti. Za to čo tu predvádzaš by si si už dávno zaslúžil permanentný BAN.