Na Trnavskom mýte si električenku momentálne kúpite len v jedinom automate
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Na konci októbra pribudne možnosť využiť služby v zákazníckom centre ZSSK.

V opätovne otvorenom podchode na Trnavskom mýte je cestujúcim momentálne k dispozícii jediný automat, v ktorom je možné si zakúpiť aj električenku. „V tomto automate si môžu cestujúci zakúpiť všetky druhy predplatných cestovných lístkov a všetky druhy jednorazových cestovných lístkov okrem karnetov. Platba je možná ako v hotovosti, tak aj platobnou kartou,“ informovala nás hovorkyňa DPB Adriana Volfová.

V najväčšom prestupnom uzle MHD v Bratislave sa nenachádza predajňa DPB, ale vďaka integrovanej doprave to už čoskoro nebude problémom. V podchode totiž na konci októbra pribudne zákaznícke centrum Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK). Keďže je tento dopravca zaradený v Integrovanom dopravnom systéme v Bratislavskom kraji, budú sa v ňom dať zakúpiť aj cestovné lístky platné aj na bratislavskú MHD vrátane električiek.

„Samozrejme, pre zákazníkov bude v novom centre v ponuke celý sortiment z portfólia ZSSK, teda predaj vnútroštátnych a medzinárodných cestovných dokladov, rezervácia a predaj miesteniek, ležadiel a lôžok vo vnútroštátnej a medzinárodnej preprave, ale aj vybavovanie preukazov na zľavu cestovného a doplnkové služby, “ uviedol Tomáš Kováč, hovorca ZSSK.

Až od konca októbra

„Snahou Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) je otvorenie nového zákazníckeho centra v čo možno najkratšom termíne. Momentálne finalizujeme zariaďovanie priestorov, ktoré budú v novom dizajne. Radi by sme klientom sprostredkovali všetky potrebné informácie spojené s cestovaním našimi vlakmi v modernom, príjemnom a komfortnom prostredí s profesionálnymi službami. Aj preto si na vybavení prevádzky pred jej spustením dávame záležať. Predpokladáme, že cestujúcim by zákaznícke centrum na Trnavskom mýte mohlo byť k dispozícii koncom októbra,“ uzavrel Tomáš Kováč, hovorca ZSSK.

Hoci DPB nebude mať v podchode predajňu, svoje priestory v podchode majú vyčlenené vodiči MHD. K dispozícii je odpočinková miestnosť pri výťahu na rohu Krížnej ul. a Trnavskej cesty.


3.9.2018
-mhd-

Komentáre

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

SuchSoft7.1.2019 23:52 #3 Re:
Priestory pre vodičov L53? 😛
Tá tam ako jediná má konečnú.
Dezerter6.9.2018 9:35 #2 Re:
Keby mesto aspoň obstaralo nové automaty. Tento je len presunutý z obchodného domu MY. Smutné
810zssk3.9.2018 9:02  +3#1 Re:
Mohla by sa ZSSK hecnut a zacat aspon v tejto predajni vydavat BCK na pockanie 🙂