Letná linka k Neziderskému jazeru premáva do septembra

Regionálna autobusová linka jazdí v piatky, soboty a nedele.

Regionálne spojenie Bratislavy s Neziderským jazerom a outletovým nákupným strediskom Parndorf je v prevádzke aj v tomto roku. Dopravca Slovak Lines bude prevádzkovať svoju špeciálnu linku až do 16. septembra 2018. Je to reakcia na zvýšený záujem cestujúcich o túto linku. .

Linka premáva v piatok, sobotu a nedeľu trikrát denne. Nastúpiť je možné na dočasnej Autobusovej stanici (nástupište č. 4) a na zastávke Einsteinova. Odchody z Autobusovej stanice sú o 8:00, 13:00 a 18:00 hod. Z Einsteinovej ulice je to o 5 minút neskôr.

Lístky na špeciálnu letnú linku sa dajú kúpiť prostredníctvom webovej stránky slovaklines.sk, mobilnej aplikácie Slovak Lines, v pokladni na dočasnej Autobusovej stanici, na všetkých predajných miestach Slovak Lines v Bratislave a taktiež priamo u vodiča autobusu.
Ceny cestovných lístkov:

  • Spiatočný lístok (dospelí): 10 €
  • Spiatočný lístok (dieťa do 15 rokov): 5 €
  • Spiatočný lístok (mládež od 15 do 26 rokov): 9 €

Špeciálna letná linka umožňuje spoznať Neziderské jazero, ktoré je najväčšou vodnou plochou v Rakúsku a zároveň je zapísané v zozname Svetového dedičstva UNESCO. Okolie jazera je obklopené požičovňami bicyklov, vodných bicyklov, člnov, ale i rôznymi reštauráciami. Cestujúci, ktorí si vyberú výstup v Parndorfe, majú možnosť nakúpiť v outletovom nákupnom stredisku, ktoré disponuje s viac ako 160 módnymi značkami.


10.8.2018
-Lukáš Cisárik-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.