Výluka električiek na Jesenského a Mostovej ul. kvôli rally (6.7.2018 18:00 – 20:15)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Linky 4, 6, 8 pôjdu obchádzkou.

V dňoch 6. júla (piatok) od 18:00 do cca 20:15 a 7. júla 2018 (sobota) od 7:15 do cca 7:45 bude vylúčená premávka električiek po Jesenského a Mostovej ul. z dôvodu konania ďalšieho motoristického podujatia, tentokrát „Veterán rely Donau Masters 2018“. Električkové linky budú presmerované nasledovne:

  • Linka 4 v smere na Zlaté piesky bez zmeny trasy, v smere do Karlovej Vsi zo Špitálskej cez Nám. SNP, Kapucínsku a tunel.
  • Linka 6 v smere do Dúbravky pôjde zo Štúrovej cez Nám. SNP, Kapucínsku a tunel.
  • Linka 8 bude premávať po okružnej trase Ružinov - Blumentál - Špitálska - Nám. SNP - Obchodná - Blumentál - Ružinov. Odchody v smere do Ružinova nebudú podľa cestovného poriadku.

Počas odklonu nebudú obsluhované zastávky SND, Nám. Ľ. Štúra, Most SNP (linky 4 a 6 v smere do Karlovej Vsi) a Chatam Sófer (linky 4 6 v smere do Karlovej Vsi), Šafárikovo nám. (linka 8).


5.7.2018
-mhd-

Komentáre

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

peepay6.7.2018 18:44 #1 Re:
Zastavka Most SNP uplne otrasne oznacena. Plno ludi stalo na zastavke a cakalo na elektricku, na zastavke ziadny oznam takeho typu, ktory by mohol udriet ludom do oci a dat im pri ich cakani na vedomie, ze sa nedockaju. Namiesto toho na vyveske s cestovnymi poriadkami (na ktore sa skoro nikto nepozera, lebo elektricky chodia kazdu chvilu) bola jedna obycajna A4-ka, ktoru bolo treba najprv najst a potom poriadne prestudovat, aby sa clovek dozvedel o nejakej vyluke a ze sa tyka prave tejto zastavky v tomto case.