Vyberte najlepšiu fotku bratislavskej MHD roku 2017

Ktorá dopravná fotografia zverejnená v bratislavskej sekcii imhd.sk sa vám páči najviac? Rozhodnite v ankete.

Krásnych fotografií pribudlo v roku 2017 neúrekom. Aby ste nemuseli prechádzať tisíce fotografií, tím imhd.sk pripravil finálovú desiatku. Fotografie boli vybraté na základe dvoch kritérií: fotografia musela byť zverejnená v roku 2017 a musela byť odfotená v rokoch 2016 alebo 2017. Rok 2016 bol zahrnutý preto, lebo nie každý fotograf posiela fotky ihneď po odfotení, prípadne bola fotografia zverejnená neskôr v roku 2017 rámci tematickej fotosady. Do prvého výberu sa dostali fotografie prakticky každého fotografa, ktorý pravidelne prispieva na imhd.sk. Z 5316 fotografií bol vybratý užší výber 129 nominovaných fotografií a z nich vzišlo po hlasovaní tímu imhd.sk 10 finálových fotografií.

O najlepšej fotografii rozhodnú naši čitatelia v ankete v termíne od 15. do 31. januára 2018.

Ak medzi finalistami nie je vaša obľúbená fotka alebo fotka ktorá vás v minulom roku najviac zaujala, neváhajte do diskusie pod týmto článkom vložiť odkaz na ňu. Autora fotografie to určite poteší.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.