Pozvánka: Fotojazda so súpravou T6A5 v Bratislave (14.10.2017)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Klubové výlety v októbri opäť zavítajú na Slovensko - do Bratislavy.

Posledná tohtoročná akcia nadšencov okolo stránky Klubové výlety bude venovaná električkám ČKD Tatra T6, ktoré premávajú ulicami slovenského hlavného mesta už vyše 25 rokov. Celkovo až 58 vozidiel tohto typu, s typickými tvarmi pre ktoré si vyslúžili prezývku „Žehlička“, bolo do mesta na Dunaji dodaných v rokoch 1991 až 2006. Tieto vozne dodnes tvoria dôležitú súčasť vozidlového parku električiek v Bratislave, pričom stále do pravidelnej prevádzky zasahuje všetkých 29 súprav.

Jedna zo súprav „žehličiek“ vyjde do bratislavských ulíc v sobotu 14. októbra 2017 na špeciálnej fotojazde, pričom okrem rôznych zákutí električkovej siete navštívi aj Vozovňu Jurajov Dvor, odkiaľ sú vypravované najnovšie bratislavské električky typu Škoda 29T ForCity Plus a Škoda 30T ForCity Plus. Organizátori pre účastníkov sľubujú i drobné prekvapenie.

Zraz účastníkov je o 9.45 h pred výjazdom z Vozovne Krasňany (neďaleko rovnomennej zastávky). Cena celej akcie vrátane prekvapenia bude podľa organizátorov iba 1,00 €. Registráciu a bližšie informácie o akcii možno získať na e-mailovej adrese klubovevylety@klubovevylety.cz alebo na stránke udalosti na Facebooku.


8.9.2017
-Dispecer-

Komentáre

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

Ari12.9.2017 22:22 #2 Re:
Ten to rok nebude DOD v DPB?
Ibiza9.9.2017 10:19  +1#1 Re:
Prekvapením bude jazda do Petržalky s následným vycúvaním. 😈