Zmena liniek 52 5665 počas Račianskeho vinobrania (12. - 14.9.2014)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Linky čiastočne neobslúžia centrálnu časť Rače.


Ilustračné foto © insider


Z dôvodu konania Račianskeho vinobrania 2014 bude od piatku 12. septembra do nedele 14. septembra do 22.00 upravená premávka liniek 52 56 a 65 nasledovne: 

  • Linka 65 pôjde v smere do Rače z Púchovskej cez ulice Pri vinohradoch a Rustaveliho priamo na konečnú Tbiliská, pričom zastaví aj na zastávke linky 56 Karpatské námestie. V opačnom smere pôjde z Tbiliskej rovnakou trasou. Obojsmerne neobslúži zastávky Púchovská, Trávna, Čachtická a Závadská.
  • Linky 52 a 56 pôjdu v smere do Rače zo Žitnej ulice cez ulice Púchovská, Pri vinohradoch a Rustaveliho priamo na konečnú Tbiliská, pričom zastavia na zastávkach Trávna, Púchovská, Karpatské nám. a Tbiliská. V opačnom smere pôjdu z Tbiliskej cez Rustaveliho, Pri vinohradoch, Púchovskú, Detviansku a Rustaveliho, pričom zastavia na zastávkach Tbiliská, Karpatské nám., Púchovská, Čachtická a MiÚ Rača.
    • Autobusy linky 56 obojsmerne neobslúžia zastávky Závadská, Nám. A. Hlinku, Nemecký kultúrny dom, Barónka. Zastávky Čachtická a MiÚ Rača bude linka obsluhovať pri jazde na Studenú. Zachádzky na Potočnú ul. a Záhumenice nebudú vykonané.
    • Autobusy linky 52 neobslúžia zastávku Závadská. Zastávka Čachtická bude obsluhovaná pri jazde na Východné.

Počas víkendu bude premávka MHD do Rače kapacitne posilnená len vypravením električkových súprav na linku 3 namiesto obvyklých kĺbových električiek. Nočná linka N55 bude kapacitne posilnená vypravením kĺbového vozidla v noci z piatka na sobotu a zo soboty na nedeľu. Zároveň bude polnočný spoj linky N55 z Rače v prípade potreby posilnený druhým vozidlom.


9.9.2014
-mhd-

Komentáre

Login: Heslo:

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

jandro10.9.2014 14:22 #1 Re:
Zastávka Čachtická v smere z Východného bude obsluhovaná pri jazde na Východné.