SOR #1824 a K2S #7124 s novou reklamou, ďalšie autobusy bez reklám
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

"Najväčší jukebox" nahradila nová reklama.


Foto © W.I.


Autobus SOR NB 18 #1824 dostal novú celovozidlovú reklamu na predajne domáceho vybavenia Siko a decodom. Reklama nahradila predchádzajúcu "jukeboxovú" reklamu, ktorá bola na vozidle od leta minulého roka.

Rovnakú reklamu Siko a decodom dostala aj električka K2S #7124.

V uplynulom období boli odstránené celovozidlové reklamy z vozidiel Solaris Urbino #1207 a 1212 (Oresi), SOR NB 18 #4222 (Rexona) a #2861 (Míša).


18.8.2014, doplnená #7124 - 19.8.2014
-mhd-

Komentáre

Login: Heslo:

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

Juraj7624.8.2014 14:28 -5 +1#1 Re:
Už by DP mal prestať rozmýšľať nad tým, ako zhovadiť ďalšie vozidlo celovozidlovou reklamou (špeciálne vozidlá z Trnávky) a uvažovať nad inými oveľa vážnejšími problémami- obrovský počet odstavených vozidiel a málo vozidiel nakupovaných (špeciálne kĺbových autobusov) a oneskorené a nie úplné nasadzovanie nových vozidiel do prevádzky. Rieši len úplné somariny a nie podstatné veci! A tak to potom vyzerá. Dozvedáme sa pravidelne o tom, ako ďalší a ďalší voz z Trnávky dostáva reklamu, ale nič sa nedozvedáme onajkom ďalšom tendri na autobusy, veľké odstavenie nových krátkych trolejbusov a ich nepravidelné nasedzovanie na sľubované linky. A tak je to aj s ospravedlňovaním. Ospravedlňuje sa za to, za čo nemôže (napr. autá v kolajiskách električiek- alebo je to ospravedlnenie za to, že nie sú každým smerom dve koľaje?- alebo zaplavené cesty a tým nepravidelná (alebo zastavená premávka MHD), ale za to, začo môže, žiadne ospravedlenie (napr. už 5 rokov- z toho 3 roky toto vedenie MHD- neschopnosť vyhlásiť plánovaný tender a miestotoho len donekonečna opravované viac ako 20 ročné autobusy.