Výluka liniek 52 56N56 v Rači (od 11.6.2014)
 • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Autobusy pôjdu po obchádzkových trasách, prestup medzi električkami a autobusmi bude v smere z Tbiliskej možný na zastávke Hybešova.


Ilustračné foto © Max


Pre rekonštrukciu kanalizácie na uliciach Koľajná a Stolárska sú od 11. júna 2014 na cca 10 dní linky 52 56 a N56 dočasne presmerované na obchádzkové trasy.

 • Linka 52
  • V smere na Východné pôjde medzi zastávkami Závadská a Pastierska obchádzkou cez ulice Kubačova, Hybešova a Koľajná, pričom zastaví na zastávkach MiÚ Rača, Hybešova (náhradná zastávka na začiatku Hybešovej ul. - prestup na električky) a Ihrisková (náhradná zastávka na konci Hybešovej ul.). V tomto smere neobslúži svoje stále zastávky Čachtická, Ihrisková a Stolárska.
  • V smere na Tbiliskú pôjde medzi zastávkami Pastierska a Čachtická cez Remeselnícku, Žitnú a Detviansku ul., pričom zastaví na zastávke Stolárska v náhradnej polohe na Remeselníckej ul. pri Žitnej.
 • Linka 56
  • V smere na Zlaté piesky pôjde medzi zastávkami Nem. kultúrny dom a Pastierska obchádzkou cez Hybešovu a Koľajnú, pričom zastaví na zastávkach Hybešova (náhradná zastávka na začiatku Hybešovej ul. - prestup na električky) a Ihrisková (náhradná zastávka na konci Hybešovej ul.). V tomto smere neobslúži svoje stále zastávky MiÚ Rača, Čachtická, Ihrisková a Stolárska.
  • V smere na Tbiliskú pôjde medzi zastávkami Pastierska a Čachtická cez Remeselnícku, Žitnú a Detviansku ul., pričom zastaví na zastávke Stolárska v náhradnej polohe na Remeselníckej ul. pri Žitnej.
 • Linka N56
  • V smere na Hečkovu pôjde medzi zastávkami Pastierska a Bukovinská cez Remeselnícku ul., pričom zastaví na náhradnej zastávke Stolárska (na Remeselníckej ul. pri Žitnej).
  • V smere na Zlaté piesky pôjde medzi zastávkami Bukovinská a Pastierska obchádzkou cez Hybešovu ul., pričom zastaví na zastávke Ihrisková (náhradná zastávka na konci Hybešovej ul.).
  • Linka nebude obsluhovať svoje stále zastávky Trávna, Ihrisková a Stolárska.

V smere na Východné, resp. Zlaté piesky bude prestup medzi električkami a linkami 52 a 56 v Rači počas výluky možný na zastávke Hybešova. V smere na Tbiliskú je možný prestup v uzle Čachtická / Detvianska.


11.6.2014, aktualizované 11.6.2014
-mhd-

Komentáre

Login: Heslo:

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

GegoSK11.6.2014 10:43 #3 Re:
Je to oficiálne tak ako povedal PetoMHD, ale stalo sa mi už viac krát, že išiel na zástavku Trávna a cez dve čiary sa otočil a odbočil dole na Trávnu ulicu. Prípadne sa mi stalo, že tam ani nezastavil a odbočil ešte pred zástavkou dole na Trávnu ulicu.
kecho2.6.2014 19:18 #2 Re:
Reakcia na #1 od PetoMHD:
za upozornenie
takže ona odbáča doprava až na výhonskej a ostatné denné (52/56) idú priamo cez Trávnu (jednosmerku)? neviem prečo, ale Rača nie je pokrytá v streetview
PetoMHD2.6.2014 9:29 #1 Re:
Mám takú technickú otázku, prečo nie je a ani nikdy nebolo zakreslené v schéme liniek http://imhd.sk/ba/mapa-schema-fullscreen/998/Linky-MHD-20140505.html že linka N56 v smere na Zlaté piesky premáva cez zastávku Trávna? Pokiaľ viem tak od zastávky Trávna ide cez Výhonskú a Koľajnú okolo ŽST Rača, tak ako je to zakreslené v schéme nočákov http://imhd.sk/ba/media/mn/00001003/Nocne-linky-20140501.pdf tam je to správne.