Solaris otvorí dvere (9.5.2014)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Pri príležitosti 10. výročia vstupu Poľska do EÚ Solaris ukáže ako vyrába autobusy a trolejbusy.

Prvého mája pripadá 10. výročie vstupu Poľskej republiky do Európskej únie. Pri tejto príležitosti sa spoločnosť Solaris Bus & Coach S.A. zapojí do akcie „Dni otvorených dverí európskych fondov“, keď 9. mája 2014 umožní nahliadnuť do procesu výroby nových autobusov a trolejbusov vo svojej fabrike Bołechowo.

V rámci programu sa návštevníci stretnú s predstaviteľmi spoločnosti, ktorí najprv predstavia históriu a vývoj spoločnosti a následne budú mať možnosť vidieť zblízka, krok za krokom, činnosti súvisiace s výrobou vozidiel Solaris.

Prihlášky obsahujúce meno, priezvisko, rodné číslo a telefónne číslo môžete zaslať (v angličtine alebo poľštine) na dni.otwarte@solarisbus.com. Osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu by mali o svojom postihu vopred informovať na prihláške. Zoznam účastníkov môže byť vopred uzavretý.

Návšteva je bezplatná, avšak z bezpečnostných dôvodov sa jej môžu zúčastniť iba plnoleté osoby. Skupina môže mať až 30 účastníkov, takže kto skôr príde, ten prv melie.

Poľské ministerstvo infraštruktúry a rozvoja, spolu s mnohými partnermi z celého Poľska (vrátane samospráv, inštitúcií spravujúcich fondy EÚ, ich príjemcov a poľskej televízie) chystá množstvo akcií, ktoré zhrnú posledných 10 rokov vývoja Poľskej republiky, súčasnosť a rozsah zmien, ku ktorým došlo s využitím európskych fondov. Jedným z takýchto projektov sú Dni otvorených dverí európskych fondov, ktoré sa budú konať v Poľsku 1. - 11. mája. Príjemcovia peňazí z eurofondov pri nich odprezentujú svoje projekty alebo poskytnú ďalšie atraktívne aktivity, ako napríklad umožnia návštevu miest neprístupných každý deň, ako sú napríklad výrobné haly, zákulisie divadla, novovybudované stanice metra, atď.

Viac informácií (v poľštine): http://www.10latwue.pl/

Tlačová správa Solaris Bus & Coach S.A.


29.4.2014
-Dispecer-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.