Zmena liniek 52 5665 počas Račianskych hodov (3. - 4.5.2014)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Počas hodov bude neprejazdné centrum Rače, autobusy pôjdu po obchádzkových trasách.

Z dôvodu konania Račianskych hodov bude od soboty 3. mája od 6.00 do nedele 4. mája 2014 do 22.00 upravená premávka liniek 52 56 a 65 nasledovne:

  • Linka 65 pôjde v smere do Rače z Púchovskej cez ulice Pri vinohradoch a Rustaveliho priamo na konečnú Tbiliská, pričom zastaví aj na zastávke linky 56 Karpatské námestie. V opačnom smere pôjde z Tbiliskej rovnakou trasou. Obojsmerne neobslúži zastávky Púchovská, Trávna, Čachtická a Závadská.
  • Linky 52 a 56 pôjdu v smere do Rače zo Žitnej ulice cez ulice Púchovská, Pri vinohradoch a Rustaveliho priamo na konečnú Tbiliská, pričom zastavia na zastávkach Trávna, Púchovská, Karpatské nám. a Tbiliská. V opačnom smere pôjdu z Tbiliskej rovnakou trasou, pričom zastávka Trávna bude v náhradnej polohe na Trávnej ulici. Autobusy linky 56 obojsmerne neobslúžia zastávky Čachtická, MiÚ Rača, Nemecký kultúrny dom, Barónka, Nám. A. Hlinku a Závadská. Zachádzky na Potočnú ul. a Záhumenice nebudú vykonané. Autobusy linky 52 obojsmerne neobslúžia zastávky Čachtická a Závadská.

28.4.2014
-mhd-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.