Predvianočné autobusové linky do Rakúska (23.11. - 22.12.2013)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

V období od 23. novembra do 22. decembra bude dopravca Slovak Lines Express zabezpečovať autobusovú dopravu na vianočné trhy na rakúskom zámku Schloss Hof, ako aj k nákupnému centru v Parndorfe.


Ilustračné foto © Hugo Abdallah


Schloss Hof

Autobusy na vianočné trhy pri zámku Schloss Hof budú odchádzať vždy v sobotu a nedeľu o 13:30 z nástupišta 13 na Autobusovej stanici Mlynské nivy, pričom spiatočné spoje od zámku budú odchádzať o 18:10. Jazdná doba v oboch smeroch je približne 40 minút.

Cestovný lístok je možné zakúpiť najneskôr v piatok pred odchodom do 12:00 na internetovej stránke, alebo predajných miestach dopravcu za cenu 9,50 eur, ktorá zahŕňa cestu tam a späť ako aj vstup na vianočné trhy; za zľavnenú cenu získajú baliček deti: 3,50 eur zaplatia cestujúci od 6 do 15 rokov, mladšie deti (do 6 rokov) zaplatia sú prepravované bezplatne bez nároku na sedadlo. Cestovný lístok nie je možné zakúpiť priamo v autobuse.

Bližšie informácie o vianočných trhoch nájdete na www.schlosshof.at.

Parndorf

Každú sobotu bude tiež premávať autobus do nákupného centra Designer Outlet Parndorf. Odchod bude z nástupišta 13 na Autobusovej stanici Mlynské nivy o 8:30, naspäť do Bratislavy pôjde autobus z Parndorfu o 13:30. Cestovné lístky je možné zakúpiť na internetovej stránke a predajných miestach dopravcu za cenu 8 eur (spiatočné cestovné). Cestovný lístok nie je možné zakúpiť priamo v autobuse.

Bližšie informácie o možnostiach nákupov v Parndorfe, nájdete na stránke obchodného centra.


19.11.2013
-red-

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Login: Heslo:

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.