Presmerovanie liniek 26 83N34 počas Dúbravských hodov (22. - 23.9.2012)
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

V dňoch 22. - 23. septembra 2012 (sobota - nedeľa) budú počas Dúbravských hodov uzavreté ulice Repašského, Žatevná a Štepná. Z tohto dôvodu budú linky 83 (v oboch dňoch) a nočná linka N34 (v noci zo soboty na nedeľu) premávať nasledovne: v smere do Dúbravky pôjdu po Saratovskej a odtiaľ ulicou Pri kríži, kde budú mať konečnú na zastávke Štepná. Zastavia na zastávkach OD Saratov, Pri kríži (obojsmerne na ulici Pri kríži), Homolova a Štepná. V opačnom smere pôjdu rovnakou obchádzkou. Zastávky Žatevná a Pekníkova nebudú v tomto čase obsluhované, zastávky Pri kríži, Homolova a Štepná autobusy obslúžia v opačnom smere ako pri štandardnej prevádzke.

Linka 26 bude premávať z Devínskej Novej Vsi obojsmerne po ulici Pri kríži na konečnú Štepná. Na náhradnej trase obslúži zastávky Pri kríži (na ul. Pri kríži smer Štepná), Homolova (obojsmerne) a Štepná (výstupište, nástupište). Linka nebude obsluhovať zastávky Pri kríži (na Saratovskej ul. smer Žatevná), OD Saratov, Pekníkova a Žatevná. Cestujúcim odporúčame prestup z/na električky vykonať na zastávke Pri kríži.

Linka 20 bude počas víkendu kapacitne posilnená kĺbovými vozidlami.


18.9.2012
-mhd-

Komentáre

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

Dave17720.9.2012 17:32 #1 Re:
Tuším tie Dúbravské hody trvajú už od stredy. Včera poobede (okolo 15.30) totižto bus 83 išiel po zastávke Drobného rovno po Saratovskej až k zastávke OD Saratov, potom na križovatke sa otočil a ďalej pokračoval na zastávku Pekníková 🤣